----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Podczas gdy większość z nas zastanawia się, co zrobić i jak wyrzucić świąteczne drzewka, jedna z kobiet w Kalifornii postanowiła podejść do problemu zupełnie inaczej.

4 stycznia kobieta zabrała swoją choinkę do sklepu Costco, z prośbą o zwrot pieniędzy, ponieważ jej drzewko uschło.

Jeden z klientów, który czekał za kobietą w kolejce, był tak zafascynowany tą sytuacją, że opublikował informacje o zdarzeniu na swojej stronie Facebook.

"Nie da się czegoś takiego wymyślić" - napisał Scott Bentely. "Kobieta w kolejce w Costco, totalnie nonszalancka, próbowała zwrócić swoją choinkę do sklepu w dniu 4 stycznia, ponieważ drzewko "umarło".

Mężczyzna wyśmiał sklep za umożliwienie tak "niedorzecznego" zwrotu, a kobietę za sam pomysł proszenia o zwrot pieniędzy.

"To przykre sądzić, że tak bardzo potrzebowała tych pieniędzy, że straciła cały szacunek do siebie samej i swoją godność".

Co zaskakujące, sklep zwrócił kobiecie pieniądze, napisał Bentlely w swoim poście.

Ale to ją kosztowało.

"Zadano jej wiele pytań, dokonano weryfikacji zakupu na jej koncie, a ona została w niewielkim stopniu upokorzona... ale nie sądzę, aby się tym przejęła, bo przecież ona nie ma sumienia".

Kobieta wciąż nie została zidentyfikowana, jednak dała wielu użytkownikom mediów społecznościowych kupujących żywe choinki nowe pomysły na przyszły rok.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Skomentuj artykul jako pierwszy

Skomentuj

Komentuj jako gosc. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location