----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Właściciele nieruchomości w powiecie Cook mają czas do 3 maja na zapłacenie zaległych podatków od nieruchomości, aby uniknąć wystawienia ich na aukcji.

„Jeśli nie zapłacą w terminie, podatki od ich własności zostaną sprzedane” – poinformowała Maria Pappas, skarbnik powiatu Cook.

Według powiatu ponad 39,000 właścicieli nieruchomości ma zaległe rachunki za rok podatkowy 2016, które należało zapłacić w ubiegłym roku. Niektórzy mogą nawet nie wiedzieć, że zalegają – około 16,000 zawiadomień zostało zwróconych przez urząd pocztowy do nadawcy.

W ubiegłym roku okres karencji został skrócony, co mogło niektórych zaskoczyć.

„Spowodowało to wiele kłopotów, ponieważ ludzie woleliby mieć rok. W zasadzie, pewnie wiele osób chciałoby mieć nawet półtora roku, co byłoby niezłym pomysłem” – powiedziała Pappas.

Osoby, które nie mają pewności, czy uregulowały swoje podatki za nieruchomości w 2016 roku, mogą udać się na stronę skarbnika powiatu Cook, aby to sprawdzić. Na stronie również można dokonać płatności.

Aukcja zaległych podatków od nieruchomości odbędzie się 4 maja.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Demokratyczna mafia ma długie ręce. Kiedyś za czasów Al Capone to chodzili od drzwi do drzwi i zbierali haracze. Teraz jest wszystko na internecie.

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location