----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Wielki Finał WOŚP już 15 stycznia 2017 roku w Copernicus center. Jak zwykle wiele atrakcji, scena muzyczna, scena dziecięca, loterie, licytacje, cicha aukcja, pyszne jedzenie - to tylko niektóre z nich.

Zanim jednak odbędzie się Wielki Finał WOŚP, czeka nas szereg mniejszych imprez:

30 grudnia 2016 roku w Pubie OK przy 5659 W. Irving Park Rd.
Pierwszy mini sztab, doskonała rozgrzewka przed sylwestrową nocą. Zagramy akustycznie, ale gwarantujemy, że atmosfera będzie gorąca. Wystąpią Good Pipol Band i Nejbersi. Oprócz doskonałej zabawy odbędą się licytacje.

6 stycznia 2017 - sala bankietowa Gala przy 5639 N. Milwaukee Ave., Chicago
Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas bankietu. Na wszystkich czeka sporo atrakcji — pokaz mody i biżuterii, loteria, liczne licytacje, pyszne jedzenie, do tańca zagra Exit Band.

6 stycznia 2017 - Duett Bar, 8384 S. Roberts Rd., Justice

W dyskotekowych rytmach zatańczymy na południowej stronie miasta. Zagrają super DJ-e, więc nikt nie będzie stał pod ścianą, a ponadto loteria z cennymi nagrodami i oczywiście licytacja złotego serduszka!

7-14 stycznia - polskie szkoły w Chicago
Naszych kwestujących wolontariuszy nie zabraknie w Sobotnich Szkołach Polskich. Dziękujemy wszystkim szkołom, które zezwoliły na zbiórkę.  W ten sposób uczymy dzieci od najmłodszych lat nie tylko jak, ale że należy pomagać innym.

8 stycznia - Wyspa Dzieci w Hanover Park, 4475 Turnberry Dr, Hanover Park
Tego roku po raz pierwszy WOŚP zagra w przedszkolu Wyspa Dzieci w Hanover Park. Na najmłodszych czeka szereg atrakcji, od zabaw na śniegu (jeśli dopisze pogoda) po wspólne malowane wielkiego WOŚP-owego serca w przedszkolu.

8 stycznia - restauracja Hunters, 7232 W. Diversey Ave., Elmwood Park
Zabawa karnawałowa dla całych rodzin. Dla najmłodszych tańce-wygibańce na parkiecie, dla starszych ciekawe przedmioty na loterii. A do tego wspaniała muzyka i oczywiście karnawałowy klimat.

8 stycznia - sala bankietowa Glendora, 10225 Harlem, Chicago Ridge
Górali i wszystkich mieszkańców południowej strony miasta zapraszamy całymi rodzinami do wspólnej zabawy. Na dzieciaki czekają zaprzyjaźnione z WOŚP maskotki, klauny, będą gry i zabawy. Dla dorosłych – pokaz mody, a także ciekawe przedmioty do licytacji, w tym sportowe gadżety.

13 stycznia - Klub Motocyklowy Sokół Riders, 6701 W. Diversey, Chicago

Motocykliści grają z WOŚP od początku, więc i w tym roku, tradycyjnie w piątek przed wielkim finałem spotykamy się w klubie motocyklowym Sokół Riders. W tym klubie każda impreza przechodzi do historii. Oczywiście oprócz doskonałej muzyki i tradycyjnych kiełbasek smażonych w środku zimy na prawdziwym ognisku, nie zabraknie loterii i licytacji.

14 stycznia - Pistakee Bay Stable, 2622 Regner Rd., McHenry
Coroczny mini-sztab w siodle. Przejażdżki konne, wspólne zabawy w stajni i na zewnątrz. Ten mini-sztab to prawdziwa uczta dla całej rodziny. A wszystko w polskiej stadninie koni u Piotra i Ani — Pistakee Bay Stable.

14 stycznia - Red Night Club, 5415 W. Irving Park Rd., Chicago
Klubowa Pomoc, czyli wspaniali DJ przyłączają się do pomocy podczas WOŚP. Świetna muzyka, gorący klimat i doskonała zabawa — to czeka wszystkich miłośników dobrej klubowej muzyki.

14 stycznia - ToTu Cafe, 2300 River Rd., River Grove
Rozgrzewka przed Wielkim Finałem. Jak zawsze na wszystkich przybyłych czeka dobra muzyka, wspaniali wykonawcy na scenie, a do tego loteria i licytacje. Czas rozgrzać się przed tym, co będzie działo się w niedzielę.

14-15 stycznia - Chicago Polish Tennis Association
Jak co roku możemy liczyć na tenisistów, którzy organizują 2-dniowe zawody. Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa, a także kibiców.                                                                        

15 stycznia - 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Copernicus Center

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Skomentuj artykul jako pierwszy

Skomentuj

Komentuj jako gosc.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location