----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwóch mężczyzn zostało oskarżonych w związku ze śmiercią 24-letniej kobiety, śmiertelnie postrzelonej podczas próby ochrony dziecka przed ostrzałem.

39-letni Michael Washington i 23-letni Eric Adams usłyszeli zarzuty morderstwa pierwszego stopnia.

Według ustaleń policji, 24-letnia Brittney Hills stała na ulicy w rejonie 1200 North Mason Avenue we wtorek rano, rozmawiając ze znajomymi i trzymając w rękach swoją roczną córeczkę. Około godz. 8:50 rano dwóch mężczyzn wysiadło ze srebrnego Chevy Impala i otworzyło ogień w stronę zgromadzonych. Hill została niemal natychmiast trafiona kulą w brzuch, ale zdołała utrzymać w rękach dziecko, a następnie odwrócić się, aby ochronić córkę przed kolejnymi strzałami. Trafiona w górną część tułowia, zatoczyła się i upadła na tył zaparkowanego samochodu, ale nadal osłaniała dziewczynkę. Odniesione rany okazały się śmiertelne. Dziecko przeżyło atak.

Podczas gdy policja uważa, że Hill nie była zamierzonym celem, twierdzą, że incydent prawdopodobnie nie był przypadkowy i celem były osoby, z którymi stała 24-latka.

Waszyngton i Adams, obaj pochodzący z miejscowości Urbana, zostali aresztowani pięć godzin po strzelaninie. Obaj mają na koncie wyroki w sprawach kryminalnych, w tym morderstwa drugiego stopnia, próby zabójstwa i napaści.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location