----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Pomimo mrozu tysiące osób ustawiło się w kolejce w sobotę rano, aby dostać bezpłatne bilety na pożegnalne przemówienie prezydenta Baracka Obamy.

Dystrybucja biletów rozpoczęła się o 8 rano w McCormick Place. Nie wolno było ustawiać się w kolejce przed godziną 6 rano, ale jeżeli ktoś nie stanął w niej przed 7 rano, nie miał szans na zdobycie wejściówki. Każdy mógł otrzymać tylko jeden bilet.

Barack Obama jako prezydent Stanów Zjednoczonych powróci do Chicago po raz ostatni we wtorek, by wygłosić swoje przemówienie, pożegnać i podziękować swoim wyborcom oraz wskazać kierunek, w którym jego zdaniem powinien podążać kraj.

Wiele osób, które przyszły po bilety, czeka na to, co ma do powiedzenia prezydent Obama.

"Jestem tak podekscytowany, że będę w tym samym pomieszczeniu. Kocham Obamę. Myślę, że był on fantastycznym prezydentem. I jestem przekonany, że podczas przemówienia będzie niesamowita energia, że będzie to wspaniałe wydarzenie i już nie mogę się tego doczekać" - powiedział Hope Bertram.

Jednak sporo osób stojących w kolejce po bilety nie było zainteresowanych zobaczeniem przemówienia prezydenta, tylko poszukiwali możliwości zarobienia na darmowych biletach. Na portalu Craiglist pojawiły się już pierwsze oferty sprzedaży wejściówek.

Przemówienie prezydenta odbędzie się we wtorek wieczorem w McCormick Place. Relacja na żywo na stacji ABC 7 o godz. 8 wieczorem.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Skomentuj artykul jako pierwszy

Skomentuj

Komentuj jako gosc.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location