----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Podczas poniedziałkowej rozprawy sędzia nie zgodził się na wyznaczenie kaucji w sprawie kobiety, która brutalnie zamordowała swoich rodziców w ich domu w miejscowości Arlington Heights.

43-letnia Deborah Martin została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia po tym, jak jej matka, 71-letnia Anne Martin i 72-letni David Martin, zostali znalezieni martwi w swoim domu w sobotę nad ranem.

W poniedziałek prokuratorzy próbowali udowodnić w sądzie, że było to morderstwo z premedytacją, a kobieta od co najmniej miesiąca knuła, jak zabić swoich rodziców. Według ustaleń policji, swój plan postanowiła zrealizować w nocy z piątku na sobotę, kiedy policja otrzymała wezwanie pod numer 911.

„Na nagraniu połączenia z numerem 911 słychać, jak matka oskarżonej jęczy i próbuje łapać powietrze” – powiedziała zastępca prokuratora stanu, Lorna Amado-Chevlin.

Jęki i krzyki umierającej Anne Martin były słyszane podczas całego połączenia z numerem 911. To ona próbowała wezwać policję. Emerytowana nauczycielka błagała „Nie, Debbie”.

„Matka oskarżonej nie była w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie operatora numeru 911, ale jej jęki i krzyki słyszane były przez cały czas trwania rozmowy” – powiedziała Amado-Chevlin.

Kiedy policjanci przybyli do domu kilka minut później, znaleźli umierającą kobietę na podłodze w kuchni i martwego mężczyznę leżącego na korytarzu. Obie ofiary doznały wielu ran kłutych.

David Martin został trzykrotnie dźgnięty w klatkę piersiową i doznał urazów także w inne części ciała. Miał także przeciętą szyję. Anne Martin została pchnięta nożem w klatkę piersiową siedem razy, dwa razy w szyję i raz w plecy.

Deborah Martin została znaleziona w domu z mokrymi włosami, jakby właśnie wzięła prysznic – twierdzi prokuratura. Policja znalazła ślady krwi w całym domu i zakrwawione ubranie na łóżku oskarżonej. Policjanci znaleźli także rachunek za nóż, który został zakupiony w dniu 10 maja, ten sam, który został użyty do popełnienia morderstwa.

Wśród niepokojących szczegółów ujawnionych przez prokuraturę, znalazł się fakt znalezienia pamiętnika oskarżonej, znajdującego się obok zakrwawionych ubrań na jej łóżku, w którym znajdowało się wiele wpisów na temat morderstwa rodziców, w tym ostatni z 2 czerwca.

Obrona zwróciła się do sędziego o wydanie nakazu, aby kobieta została poddana leczeniu psychiatrycznego i otrzymała w razie potrzeby odpowiednie leki podczas swojego pobytu w areszcie.

Jeśli zostanie skazana, może jej grozić dożywocie. Kobieta ponownie stanie przed sądem w dniu 27 czerwca.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location