----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Do jednego z mieszkańców Illinois los uśmiechnął się jeszcze w starym roku. Osoba, która kupiła swój kupon na grę Powerball na stacji benzynowej Shell w Gilberts w stanie Illinois, powinna sprawdzić, czy to właśnie ona jest tą szczęśliwą, która poprawnie dopasowała wszystkie pięć numerków w środowym losowaniu, zdobywając nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

Zwycięskie liczby w środowym losowaniu Powerball to: 05-25-38-52-67; Powerball: 24; Power Play: 2.

Stacja Shell położona przy 385 Higgins Rd. w Gilberts, otrzyma premię w wysokości 10,000 dolarów za sprzedaż zwycięskiego kuponu.

Kolejny los wart milion dolarów w grze Poweball został sprzedany w sklepie Woodman’s Food Market, położonym przy 1600 East Main Street w Waukesha w Wisconsin. Trzeci sprzedano na Florydzie.

Szczęśliwy zwycięzca z Illinois powinien jak najszybciej podpisać z tyłu zwycięski los, a potem odwiedzić jedno z pięciu centrów wypłacania nagród w naszym stanie, aby odebrać wygraną. Miejsca te znajdują się w Chicago, Des Plaines, Rockford, Springfield i Fairview Heights.

Przedstawiciele Illinois Lottery poinformowali, że ponad 29,000 osób, które zakupiły losy na loterię Powerball w Illinois, wygrało nagrody w 4 dolarów do 1 miliona. Warto jak najszybciej sprawdzić swój kupon!

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location