----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Choć na dworze wciąż 90-stopniowe upały i trudno nam wyobrazić sobie śnieg, Chicago przygotowuje się już do okresu świątecznego, przyjmując zgłoszenia na oficjalną choinkę, która stanie w Millennium Park.

Oferty będą przyjmowane do 20 października. Rodzina, która zdecyduje się przekazać drzewko, weźmie udział w uroczystości zapalenia światełek, które odbędzie się 17 listopada.

Zgłaszane drzewa muszą mieć co najmniej 55 stóp wysokości, znajdować się w odległości nie większej niż 100 mil od centrum miasta, najlepiej jeśli to będzie świerk lub jodła. Sosny nie będą akceptowane, ponieważ nie są wystarczająco wytrzymałe. Oferty, które nie spełniają kryteriów, nie będą brane pod uwagę.

Wysyłane zgłoszenia muszą zawierać takie dane, jak nazwisko, adres, telefon i email właściciela, oraz co najmniej dwie fotografie, jedno zbliżenie oraz zdjęcie wykonane z daleka, a także krótką informację na temat drzewa i dlaczego właśnie ono powinno zostać wybrane na oficjalną chicagowską choinkę.

Nominacje można przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres:

Department of Cultural Affairs and Special Events,
ATTN: Christmas Tree Contest,
78 E. Washington Street, Chicago, IL. 60602.

Więcej informacji na stronie: cityofchicago.org/dcase.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

----- Reklama -----

Ważne i ciekawe tematy

----- Reklama -----