----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Napastnik w chirurgicznej masce na twarzy otworzył ogień w tunelu niebieskiej linii kolejki CTA na stacji Jackson podczas wieczornych godzin szczytu.

Do strzelaniny doszło tuż po godzinie 5 po południu w tunelu dla pieszych, który łączy czerwoną i niebieską linię na stacji kolejki Jackson Boulevard. Do ofiary, 27-letniego mężczyzny podszedł zamaskowany napastnik i oddał dwa strzały. Ranny trafił do szpitala Northwestern Memorial w stabilnym stanie. Policja twierdzi, że poszkodowany nie współpracuje podczas toczącego się śledztwa.

Po strzelaninie sprawca uciekł i jest poszukiwany przez policję. Poszukiwany ma około 5 stóp i 7 cali wzrostu i ubrany był w niebieską bluzę z kapturem i czarne dżinsy.

Policja nie ustaliła motywu strzelaniny, ale na konferencji prasowej Fred Waller powiedział, że uważa, iż strzelec i ofiara mogli się znać, ponieważ napastnik stał bardzo blisko ofiary, gdy padły strzały.

Z powodu strzelaniny usługi kolejki Blue Line zostały czasowo wstrzymane pomiędzy stacją Grand i UIC-Halsted. Około godz. 5:47 wieczorem CTA poinformowało o wznowieniu przejazdów na tej trasie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location