----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Koncert w Springfield zorganizowany przez R. Kelly'ego nie może się odbyć w następstwie nowych zarzutów dotyczących przestępstw seksualnych gwiazdy R&B.

Rzeczniczka Departamentu Rolnictwa Illinois, Denise Albert, powiedziała dziennikowi “Chicago Tribune”, że wniosek o koncert “Spring Break Jam” w kwietniu został odrzucony w ub. czwartek z powodu obaw o bezpieczeństwo po protestach pod studiem Kelly’ego w Chicago.

Doszło do nich po emisji filmu dokumentalnego "Surviving R. Kelly". Z sześciogodzinnej serii na kanale Lifetime wynika, że Kelly manipulował młodymi kobietami, aby przyłączyły się do jego seksualnego kultu.

Pojawiły się zarzuty, że uprawiał seks z dziewczyną, której wiek szacowano na 13 lat. R. Kelly, zdobywca nagrody Grammy, urodził się i wychował na południu Chicago. Zaprzecza zarzutom dotyczącym molestowania kobiet czy organizowaniu seksualnego kultu.

Prokurator stanowa powiatu Cook, Kim Foxx, wezwała w ub. tygodniu wszystkie ofiary muzyka do zgłaszania się na policję.

Poinformowała, że jej biuro nie może wszcząć skutecznego postępowania bez współpracy ofiar i świadków.

Foxx ujawniła, że krewni dwóch zaginionych kobiet skontaktowali się z jej biurem wyrażając obawy o możliwe powiązania z muzykiem. Obie kobiety zaginęły 3-4 lata temu. Wezwała wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat R. Kelly’ego, do skontaktowania się z policją lub prokuraturą, dzwoniąc pod nr 773-674-6492.

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location