----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Upośledzony umysłowo mężczyzna, mieszkaniec domu opieki w powiecie Will, przebrany w halloweenową maskę, zaatakował nożem i wielokrotnie ugodził swoją opiekunkę, po tym, jak zabrała mu telefon.

24-letni Ederaldo Frantz został oskarżony o usiłowanie zabójstwa i napaść. Mężczyzna trafił do aresztu, a sędzia wyznaczył w jego sprawie kaucję w wysokości pół miliona dolarów. Ofiara ataku dochodzi do siebie po odniesionych urazach.

W środę sędzia okręgowy powiatu Cook, David Carlson, zatwierdził wniosek o ocenę stanu oskarżonego, aby ustalić, czy Frantz rozumie toczące się przeciwko niemu postępowanie i jest w stanie stanąć przed sądem. Data kolejnej rozprawy została wyznaczona na 27 czerwca.

Funkcjonariusz biura szeryfa powiatu Will poinformował, że opiekunka Frantza przebywającego w domu opieki, skonfiskowała telefon mężczyzny po tym, jak nawiązał on kontakty z kobietami, czego nie powinien robić z uwagi na zarzuty wcześniejszego nękania.

Frantz zdenerwował się, poszedł do swojego pokoju, gdzie zaczął słuchać muzyki z horroru „Halloween”. Następnie założył maskę, chwycił „największy nóż kuchenny, jaki mógł znaleźć” i zaczął dźgać 50-letnią kobietę.

Ofiara została trafiona nożem sześć wewnątrz domu, a następnie wybiegła na zewnątrz, gdzie mężczyzna kontynuował atak. Kobieta była w stanie uciec i uzyskać pomoc od sąsiada, który zadzwonił na policję. Po przetransportowaniu jej do szpitala, opiekunka przeszła operację i dochodzi do siebie po odniesionych urazach.

„To była scena jak z horroru” – powiedział funkcjonariusz biura szeryfa powiatu Will, Dan Jungles, dodając, że zarówno Frantz, jak i jego współlokator, w podobny sposób opisali całe zajście. Frantz przyznał się, śledczym, że był zdenerwowany, ponieważ jego telefon został zabrany.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location