----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Lot linii United Airlines z Chicago do Hongkongu został skierowany na lotnisko na Alasce po tym, jak jeden z pasażerów został oskarżony o zanieczyszczenie dwóch pokładowych łazienek i próbę spuszczenia w toalecie koszuli.

Nic nie wskazuje na to, aby ten incydent miał związek z terroryzmem, Nie zgłoszono żadnych obrażeń - poinformowała rzeczniczka FBI, Staci Feger-Pellessier.

Mężczyzna nie wszedł w konflikt z załogą samolotu i nic nie wskazuje na to, aby miał zostać aresztowany. Przewieziono go do szpitala, w celu oceny zdrowia psychicznego.

Władze, które przejęły mężczyznę bez koszuli na lotnisku na Alasce, potrzebowały tłumacza, aby się z nim porozumieć - miał on wietnamski paszport i kartę stałego rezydenta USA. Ale wiele z tego, co mówił, było niezrozumiałe lub nie miało sensu, nawet dla tłumacza - powiedział porucznik policji lotniczej, Joe Gamache.

"Samolot linii United lot 895, podróżujący z Chicago do Hongkongu, został poprzedniej nocy skierowany do Anchorage z powodu zakłócającego lot pasażera. Zapewniliśmy zakwaterowanie w hotelach dla naszych klientów i pracujemy nad tym, aby jak najszybciej dotarli ono do swoich miejsc docelowych" - poinformował rzecznik linii United Airlines, Charlie Hobart.

Na pokładzie samolotu, który w piątek odleciał z lotniska Anchorage na Alasce, znajdowało się 245 pasażerów.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (1)

Pewnie sie rozmyslil z podrozy a nie widzial innego sposobu zeby wysiasc ! Przytomniak .

  Załączniki
Skomentuj artykul jako pierwszy

Skomentuj

Komentuj jako gosc. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

Wiadomości Chicago

----- Reklama -----

Ważne i ciekawe tematy

----- Reklama -----