----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Znany muzyk, oskarżony o molestowanie seksualne, wrócił do powiatowego więzienia po tym, jak nie był w stanie zapłacić ponad 161 tysięcy dolarów zaległych alimentów na dzieci.

Sędzia Lori Rosen wyznaczyła datę kolejnej rozprawy, kiedy odkryła, że Kelly zalega z płatnością alimentów na trójkę swoich dzieci. Kelly miał nadzieję uiścić część tej sumy na rozprawie, ale został aresztowany i wrócił do więzienia. Publicysta Darell Johnson twierdzi, że muzyk był gotowy zapłacić od 50 do 60 tysięcy dolarów, ale nie miał całej kwoty, ponieważ nie był w stanie pracować.

„Stawił się na rozprawie wierząc, że będzie mógł opuścic salę sądową” – powiedział Johnson. „On po prostu nie ma pieniędzy”.

Kelly pojawił się w Richard J. Daley Center około godz. 1:45 po południu w środę. Wcześniej został zwolniony za kaucją po tym, jak nie przyznał się do ciążących nad nim 10 zarzutów dotyczących wykorzystania seksualnego kobiety i trzech nieletnich dziewczyn, do czego dochodziło w okresie kilku lat począwszy od 1998 roku.

Johsnon twierdzi, iż mają nadzieję wyciągnąć go z więzienia do środy przyszłego tygodnia, ale w tej chwili sędzia nie wyznaczyła kaucji w sprawie oskarżonego.

„W życiu pana Kelly wiele się dzieje” – powiedział Johnson, gdy zapytano go, dlaczego muzyka nie stać na zapłacenie zaległości.

Rzeczniczka biura szeryfa powiatu Cook powiedziała, że Kelly nie zostanie zwolniony z więzienia, dopóki nie spłaci całego długo alimentacyjnego. Jego kolejna rozprawa została zaplanowana na 13 marca.

Do środowej rozprawy doszło zaledwie kilka godzin po pełnym emocji wywiadzie, którego Kelly udzielił na antenie stacji CBS. To było jego pierwsze telewizyjne wystąpienie na temat postawionych mu zarzutów molestowania seksualnego. Kelly powiedział, że wszyscy, którzy go oskarżają, są kłamcami.

„Wszyscy z nich kłamią!” – powiedział Kelly. „Zostałem zamordowany”.

W innej części wywiadu Kelly wstał i zaczął krzyczeć: „Nie zrobiłem tego! To nie ja!”.

Kelly zaprzecza przetrzymywaniu kobiet wbrew ich woli. W pewnym momencie rozmowy spojrzał w kamerę i wykrzyczał, że to „głupie” myśleć, iż mógł przetrzymywać kobiety wbrew ich woli, biorąc pod uwagę jego przeszłość.

„Przestańcie. Przestańcie grać w te gierki. Nie zrobiłem tego. To nie ja. Walczę o moje p… życie!” – nie krył emocji w trakcie wywiadu.

Kelly podkreślił, że ludzie próbują zrujnować jego 30-letnią karierę, a potem dodał, że jego walka „nie dotyczy muzyki”.

„Staram się utrzymywać relacje z moimi dziećmi i nie mogę tego zrobić z powodu zarzutów o wykorzystywanie seksualne! – krzyczał. „Tylko wy wszyscy nie chcecie w to uwierzyć”.

Kelly został oskarżony o 10 przypadków wykorzystania seksualnego. Każdy z 10 zarzucanych mu czynów dotyczących molestowania seksualnego, wiąże się z możliwym wyrokiem od trzech do siedmiu lat więzienia.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location