----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Demonstranci zapowiedzieli ogólnokrajowe protesty w poniedziałek, wzywające do bojkotu firmy Coca-Cola za jej powiązania z firmą Fair Oaks Farms.

Coca-Cola jest dystrybutorem marki Fair-Life. W ubiegłym tygodniu tajne dochodzenie ujawniło szokujące przypadki znęcania się nad zwierzętami na farmie Fair Oaks, która jest dostawcą Fair-Life.

Na nagraniu, wykonanym podczas trzymiesięcznego zatrudnienia podstawionej osoby w gospodarstwie, widać, jak nowonarodzone cielęta są rzucane, kopane po głowie, a ciała martwych zwierząt ułożone w stosie na ziemi. Zarejestrowano na nim także pracowników bijących cielęta rękami, stalowymi prętami oraz przypalającymi zwierzętami rozgrzanymi prętami do znaczenia. 

W raporcie opublikowanym razem z nagraniem, Animal Recovery Mission twierdzi, że nigdy nie spotkało się z takim poziomem codziennego znęcania się nad nowonarodzonymi cielakami w ciągu dziewięciu lat prowadzenia tego typu dochodzeń. Organizacja zgłosiła praktyki znęcania się nad zwierzętami do biura szeryfa powiatu Newtown, które rozpoczęło dochodzenie w tej sprawie.

Tymczasem Fair Oaks Farms zawiesiło swoje usługi dostaw na tydzień, aby skupić się na wdrażaniu nowych zasad i szkoleń pracowników.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location