----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Federalne Biuro Śledcze poszukuje mężczyzny, który we wtorek próbował obrabować oddział banku PNC w Oak Park.

Według policyjnych ustaleń, krótko po 10:30 rano podejrzany wszedł do oddziału PNC Bank przy 6621 W. North Avenue, podszedł do jednego z pracowników i sugerując, iż ma przy sobie broń, kazał „oddać wszystkie pieniądze”.

W momencie, gdy pracownik wyszedł z biura, aby spełnić żądanie, mężczyzna opuścił budynek i był widziany poruszając się pieszo na wschód po North Avenue, a następnie na zachód po Columbian Avenue, zanim nie zniknął w zaułku. Podejrzany nie zabrał żadnych pieniędzy.

„Podejrzany opuścił bank w momencie, gdy pracownik poszedł po pieniądze” – powiedział komendant policji z Oak Park, Roger Grivetti.

Policja początkowo twierdziła, iż aresztowano dwie podejrzany osoby w związku z tą sprawą, ale później okazało się, że nie brały one udziału w próbie kradzieży. „Dwie osoby zostały zatrzymane, ale dalsze śledztwo ujawniło, że żadna z nich w żaden sposób nie była zaangażowana i nie była osobą, która weszła do banku”.

Śledztwem zajmuje się teraz FBI.

Według policyjnych informacji, podejrzany został opisany jako czarny mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu od 5 stóp 7 cali do 5 stóp 8 cali, o ciemnej karnacji, szczupłej budowie ciała, siwiejącej brodzie, brązowymi oczami i w okularach. Ubrany był w czarną/szarą czapkę, maskę chirurgiczną, szarą kurtkę i niebieskie dżinsy.

Każdy, kto może posiadać informacje na temat podejrzanego, powinien skontaktować się z biurem FBI w Chicago, dzwoniąc pod numer: 312-421-6700. Wskazówki na temat przestępcy można również zgłaszać przez stronę internetową https://tips.fbi.gov.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location