----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Policja prowadzi dochodzenie w związku z postrzeleniem pracownika poczty, do czego doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Elk Grove Village.

To pierwsza strzelanina w Elk Grove Village od prawe dwóch lat – twierdzi policja.

Postrzelony mężczyzna jechał nieoznakowanym pojazdem pocztowym w pobliżu Brantwood Avenue i Smethwick Lane około godz. 6 wieczorem, kiedy został postrzelony ze znacznego dystansu.

36-letni Stephen Casazza został trafiony w szyję. Mężczyzna wysiadł z pojazdu i zaczął wzywać pomóc. Jeden z okolicznych mieszkańców zadzwonił pod nr 911 i poszedł, aby pomóc postrzelonemu. Pracownik poczty trafił do Lutheran General Hospital, gdzie przeszedł 3.5-godzinną operację. Obecnie znajduje się w stabilnym stanie i rozmawia ze śledczymi.

Świadkowie poinformowali policjantów, że widzieli ciemne SUV, które uciekało z tego rejonu zaraz po tym, jak padł strzał. Detektywi rozmawiają z okolicznymi mieszkańcami, którzy mają zainstalowane na swoich domach kamery wideo, aby uzyskać dostęp do materiału filmowego. W najbliższych dniach mieszkańcy mogą spodziewać się wzmożonej obecności policji w tym rejonie.

Ponieważ pracownik poczty jest pracownikiem federalnym, sprawcy grożą oskarżenia federalne.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje dotyczące tej strzelaniny, powinny skontaktować się ze śledczym McIntyre, dzwoniąc pod numer: 847-357-4100.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location