----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Pracownica poczty została śmiertelnie postrzelona na autostradzie międzystanowej 57, kilka godzin po tym, jak w innej strzelaninie na tej samej autostradzie, ranny został mężczyzna i dwóch chłopców.

Do strzelaniny doszło w poniedziałek, około godziny 10 wieczorem na północnych pasach I-57 w pobliżu Cicero Avenue w Oak Park.

55-letnia kobieta była w drodze do pracy, gdy ktoś zaczął strzelać w stronę jej samochodu. Ofiara zginęła na miejscu zdarzenia. Trwa policyjne dochodzenie, ale na razie nie wiadomo, czy kobieta była zamierzonym celem strzelaniny. Jej tożsamość nie została ujawniona, ale dziennikarze stacji WGN ustalili, że była ona pracownikiem poczty.

Do zdarzenia doszło około sześciu godzin po tym, jak na tej samej autostradzie w Calumet Park miała miejsce inna strzelanina. Wśród rannych był 38-letni mężczyzna, który w stanie krytycznym trafił do szpitala, oraz dwaj chłopcy w wieku 12 i 15 lat. Znajdująca się w tym czasie w samochodzie 8-letnia dziewczynka nie odniosła obrażeń, ale również trafiła do szpitala.

Policja nie ujawniła żadnych informacji o podejrzanych lub motywach tych strzelanin. Trwa policyjne dochodzenie dotyczące obu incydentów.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location