----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Pracownica Cywilnego Biura Odpowiedzialności Policji (Civilian Office of Police Accountability – COPA) została oskarżona o wysyłanie fałszywych pogróżek do swojego własnego biura.

35-letnia Alison Yhanna wysłała fałszywy email do biura Generalnego Inspektora, stwierdzając, że jeden z pracowników COPA planuje masowe strzelaniny w biurach COPA – poinformowała policja.

Yohanna, która mieszka w dzielnicy Buena Park na północy miasta, w czwartek oddała się w ręce policji.

„COPA poważnie traktuje wszelkie naruszenia prawa” – poinformował w wydanym oświadczeniu główny administrator biura, Sydney Roberts. „Marnowanie zasobów miasta w odpowiedzi na fałszywe pogróżki, niepotrzebny alarm dla naszych pracowników i innych osób przebywających w budynku oraz większej społeczności chicagowskiej, to wprost niewiarygodne.

Członkowie personelu COPA są odpowiedzialni za swoje działania i doceniamy szybką i profesjonalną reakcję CPD w zakresie oceny i zbadania anonimowych pogróżek”.

Ephraim Eaddy, rzecznik biura, poinformował, iż Yohanna pracowała w COPA od ponad roku jako śledczy i została umieszczona na przymusowym urlopie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location