----- Reklama -----

Opłatek Koła Nr 21 Czarny Dunajec

Kochani, życzymy Wam, aby w Nowym Roku świat był dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabrakło miłości i zrozumienia!

Zarząd Klubu Czarny Dunajec Koła Nr 21 ZPPA

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich członków Koła wraz z rodzinami, wszystkich czarnodunajczan, członków bratnich kół ZPPA oraz przyjaciół i sympatyków Czarnego Dunajca na Opłatek, który odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2019 roku w Domu Podhalan. Nasze kolędowanie rozpoczniemy uroczystą mszą świętą w intencji członków Koła i wszystkich czarnodunajczan, na której zostanie poświęcony nowy sztandar ufundowany przez Zofie i Józefa Ligas.

Msza święta odprawiona będzie w kościele świętego Kamila o godzinie 3:30 po południu. Po mszy świętej o godzinie 6:00 wieczorem rozpoczniemy nasz noworoczny Opłatek. Przy wspólnym obiedzie, przy muzyce góralskiej pośpiewamy nasze piękne polskie kolędy. Szkółka Pieśni i Tańca przy ZG ZPPA wystąpi z krótkimi jasełkami. Do najmłodszych w czasie obiadu zawita święty Mikołaj, a zabawę taneczną poprowadzi zespól „Marcus Band”. Donacja $60.00 od osoby, dzieci do lat 6-ciu bezpłatnie.

Dzieci od 6-12lat $20.00

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny ze względu na konieczność ustalenia ilości mikołajowych upominków dla dzieci obecnych na Opłatku, jak również zamówienia odpowiedniej ilości obiadów.

Po rezerwacje można dzwonić do:

Zofii Malinowskiej - 708-594-7704,
Marii Komorowskiej – 773-447-8890
albo poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na mszę świętą a później na opłatek do Domu Podhalan.

Zarząd Klubu Czarny Dunajec z Prezeską Marysią Komorowską

Szczegóły wydarzenia

Data 01-26-2019 6:00 pm
Zakończenie 01-26-2019
Miejsce Dom Podhalan