----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Co najmniej trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w dzielnicy Gold Coast, w pobliżu fontanny Buckingham.

Uprowadzenie samochodu, do którego doszło we wtorek około godz. 7:15 wieczorem w rejonie North State Street, było powodem policyjnego pościgu, który zakończył się katastrofą w pobliżu fontanny w centrum miasta i uszkodzeniem wielu innych samochodów.

Według policyjnych ustaleń, 30-letni mężczyzna wyciągał rzeczy z bagażnika swojego Mercedesa rocznik 2015, pozostawiając w środku kluczyki, co wykorzystał sprawca, który wskoczył do samochodu i odjechał. Właściciel pojazdu próbował powstrzymać kradzież i był przez chwilę ciągnięty za swoim samochodem. Doznał lekkich obrażeń i trafił do szpitala Northwestern Memorial.

Złodziej uciekając z miejsca zdarzenia uderzył w kilka zaparkowanych samochodów oraz dwie osoby: przechodnia, który został przetransportowany do Northwestern Memorial Hospital oraz rowerzystę, którego opatrzono na miejscu zdarzenia.

Świadkowie opisywali później dramatyczny pościg. Policjanci mieli wyciągnięta broń ścigając podejrzanego. Skradziony samochód ostatecznie rozbił się w pobliżu Grant Park, przy Jackson i Lake Shore Drive, a kierowca został aresztowany. Sprawcą okazał się 17-latek, który w środę miał pojawić się w sądzie dla nieletnich, oskarżony o kradzież samochodu i opuszczenie miejsca wypadku, gdzie doszło do obrażeń lub śmierci.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location