----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Chicagowska policja poszukuje co najmniej jednego uzbrojonego przestępcy, który postrzelił w tym miesiącu trzy osoby, w tym ojca i syna, którzy w tym czasie pakowali swój samochód.

Władze wydały w poniedziałek ostrzeżenie skierowane do społeczeństwa, dotyczące zbrojnych napadów w dzielnicy Back of the Yards, zwracając uwagę, że trzy osoby zostały już postrzelone.

We wszystkich incydentach sprawca zbliżył się do ofiar, żądając oddania ich rzeczy osobistych - można przeczytać w wydanym ostrzeżeniu.

Do napadów doszło w rejonie 5000 South Hoyne Avenue i 5000 South Loomis Boulevard, a także 1300 West 51st. Street - podała policja.

Na ulicy Hoyne ojciec i syn w wieku 43 i 15 lat, pakowali swój samochód około godz. 6 rano, kiedy podszedł do nich nieznajomy i próbował ich okraść, a następnie strzelił do ofiar i uderzył pistoletem starszego mężczyznę. 

Tego samego dnia, około 12 godzin później, napastnik zbliżył się do 28-latka na West 51th. W pewnym momencie podczas próby rabunku, strzelił mężczyźnie w plecy.

Po każdym zdarzeniu policja otrzymała trzy nieco inne opisy napastnika. W dwóch przypadkach mężczyzna został opisany jako czarny mężczyzna, ubrany w ciemną bluzę z kapturem, wzrostu pomiędzy 5 stóp 9 cali ,a 6 stóp i 3 cale i najprawdopodobniej w wieku ok. 20-25 lat. 

Policja przypomina mieszkańcom, aby zachowywali czujność i mieli świadomość swojego otoczenia, zgłaszali podejrzane zachowania policji, a także zachowali spokój, jeśli dojdzie do konfrontacji z napastnikiem.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location