----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Funkcjonariusze z biura szeryfa powiatu Newtown próbują zlokalizować trzech mężczyzn oskarżonych w związku ze sprawą okrucieństwa wobec zwierząt w gospodarstwie Fair Oaks Farm, które zostało ujawnione w ubiegłym tygodniu.

Oskarżeni mężczyźni zostali zidentyfikowani jako 31-letni Santiago Ruvalcaba Contreros, 36-letni Edgar GArdozo Vazquez i 38-letni Miguel Angel Navarro Serrano. Wszyscy zostali oskarżeni o brutalne bicie zwierząt, co jest wykroczeniem klasy A. Władze nie opublikowały ich zdjęć.

Policyjne dochodzenie w powiecie Newton nastąpiło po opublikowaniu nagrania przygotowanego przez organizację Animal Recovery Mission, które wykazało przypadki ekstremalnego okrucieństwa wobec zwierząt, w tym rzucania, bicia, kopania, dźgania i przypalania cielaków.

Założyciel Fair Oaks Farm, Mike McCloskey wystosował oficjalne przeprosiny i zapowiedział podjęcie odpowiednich kroków, aby w przyszłości zapobiegać okrucieństwu wobec zwierząt w jego firmie, w tym instalację kamer monitorujących czy zatrudnienie inspektora, który przeprowadzałby na miejscu niezapowiedziane wizyty.

Dochodzenie w tej sprawie jest w toku.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location