----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Osoby, które posiadają karty podarunkowe do popularnej sieci oferującej tanie obuwie Payless Shoes, mają ostatni dzień na jej wykorzystanie. Sklepy Payless w USA i Kanadzie zaczną być zamykane w tym miesiącu, co zostanie zakończone do maja.

Payless ShoeSource to kolejny detalista, która zamyka swoje drzwi ze względu na malejący ruch z fizycznych lokalizacjach, cyfrową konkurencję oraz zmieniające się gusta kupujących. Firma zamyka wszystkie 2,100 sklepów w Stanach Zjednoczonych oraz Portoryko, dołączając do listy kultowych biznesów, takich jak Toys R Us czy Bon-Ton, które zamknęły się w ubiegłym roku.

Firma z siedzibą w Topeka, w Kansans, poinformowała w lutym o rozpoczęciu sprzedaży likwidacyjnym i zakończenie handlu elektronicznego. Wszystkie sklepy będą otwarte do końca marca, a większość do maja.

Klienci coraz częściej wybierają zakupy online lub idą do sklepów dyskontowych, takich jak T.J.Maxx, aby szukać ofert na markowe buty. Ta zmiana uderzyła w tradycyjnych sprzedawców detalicznych, nawet tych oferujących tańsze obuwie, takich jak Payless. Duże zadłużenie wpłynęło także na handlarzy detalicznych, powodując, iż byli mniej elastyczni w inwestowaniu w swoje firmy.

Firma Payless została założona w 1956 roku przez dwóch kuzynów, Louisa i Shaola Lee pozez, aby oferować samoobsługowe sklepy sprzedające niedrogie obuwie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location