----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

W miasteczku Prospect Heights powstaje nowy sklep spożywczy Tony's Fresh Market, który otwiera swoją kolejną lokalizację w miejscu dawnego sklepu Ultra Foods, zamkniętego na początku tego roku.

Tony Ingraffia, właściciel i prezes Tony's Fresh Market, powiedział, że sklep przy 1241 N. Rand Rd., będzie reprezentować "szczęśliwą 13-stkę" tej pochodzącej z Itasca firmy, która posiada już 12 sklepów i planuje otwierać nowe lokalizacje w niedalekiej przyszłości.

"Pragniemy zaspokajać potrzeby wszystkich grup etnicznych w społecznościach, które obsługujemy" - powiedział Ingraffia, dodając, że jest przekonany, iż jego sklepy oferują większą różnorodność produktów niż inne sieci. "Zdajemy sobie sprawę, że Chicago jest tyglem różnych kultur, a nasze sklepy oferują asortyment, który sprawia, że możliwe jest kultywowanie kulinarnych tradycji".

Sieć sklepów spożywczych Tony's istnieje w Chiacgo od 1979 roku, począwszy od jego pierwszej lokalizacji przy Fullerton Avenuje. Sieć posiada także sklepy na przedmieściach - w miasteczkach Niles, Hanover Park, Melrose Park, Bridgeview, North Riverside, Plainfield i Countryside.

Burmistrz Prospect Heights, Nick Helmer, potwierdział, że mieszkańcy są podekscytowani otwarciem nowego sklepu, który zajmie powierzchnię 87,000 stóp kwadratowych, gdzie wcześniej mieściło się Ultra Foods, zamknięte 1 marca br.

Sieć Tony's poinformowała, że planuje zatrudnić 200 pracowników do pracy w nowym sklepie i organizuje targi pracy w piątek, 8 kwietnia od godz. 9 rano do południa i 3 do 7 wieczorem oraz w sobotę, 9 kwietnia od godz. 9 rano do poludnia.

Aby starać się o prace przez Internet, można to zrobić na stronie: www.Tonysfreshmarket.com

Monitor

 

 

 

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

----- Reklama -----

Ważne i ciekawe tematy

----- Reklama -----