----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Tuż po godzinie 1 po południu policja z Riverside zauważyła samochód, który jechał po pasie służącym do parkowania, wyprzedzając z prawej strony jadące pojazdy. Buick rocznik 2009 został zatrzymany w rejonie ulic Harlem i Robinson Court.

Kierowca Ponciano Martinez, poproszony o okazanie prawa jazdy, odpowiedział, że go nie posiada, podając funkcjonariuszowi dowód osobisty (ID) z Illinois. Po sprawdzeniu jego danych, policja odkryła, że mężczyzna stracił prawo jazdy za cztery wyroki DUI. Mężczyzna został aresztowany za jazdę bez ważnego prawa jazdy.

Kiedy oficerowie przygotowywali się do odholowania samochodu, przeprowadzono rutynowe przeszukanie pojazdu. W środku policjanci znaleźli narkotyki i sprzęt używany do dystrybucji, w tym konopie indyjskie, woreczki pakowane próżniową i małą wagę - wszystko znajdowało się w różowej torbie sklepu Victoria Secret. Znaleziono również kokainę.

Policjanci poprosili o wysłanie na miejsce zdarzenia psów, które odnalazły dodatkowe narkotyki w całym samochodzie. Znaleziono więcej kokainy i marihuany, oraz ciasteczka domowej roboty z dodatkiem konopi indyjskim.

40-letni Martinez, pochodzący z Romeoville, został oskarżony o posiadanie kokainy, konopi indyjskim, produkcję i dystrybucję oraz za prowadzenie samochodu po odebraniu prawa jazdy.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location