----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Urzędnicy powiatu Will zidentyfikowali mężczyznę, który został znaleziony martwy w bagażniku swojego samochodu w garażu. Ofiara to 63-letni właściciel sklepu, Francisco Aranda.

Policjanci zostali wezwani do domu w Crete Township w celu sprawdzenia stanu zdrowia małżeństwa, które nie pojawiło się w pracy w poniedziałek rano i nie odbierało telefonów od rodziny. Po wejściu do dołączonego do domu garażu, funkcjonariusze znaleźli 59-letnią kobietę w zaparkowanym samochodzie Chevy Impala. Kobieta miała związane za plecami ręce i powiedziała policjantom, że w bagażniku pojazdu znajduje się jej mąż. Małżeństwo zostało napadnięte przez dwóch zamaskowanych mężczyzn w niedzielę w nocy. Oboje zostali związani z rękami za plecami i zamknięci w bagażniku samochodu. Próbując się wydostać, Aranda kopał w tylne siedzenie i był w stanie przesunąć je na tyle, że jego żona wyczołgała się do środka samochodu. Kobieta twierdzi, że słyszała coraz cięższy oddech męża, zanim straciła przytomność.

Francisco Aranda został znaleziony martwy w bagażniku samochodu.

„Uważamy że działania pana Arandy najprawdopodobniej uratowały życie jego żony” – oświadczył przedstawiciel policji.

Wciąż nie podano oficjalnej przyczyny śmierci mężczyzny, ponieważ autopsja przeprowadzona we wtorek nie dała jasnych wyników.

„Aranda został znaleziony bez żadnych zewnętrznych oznak urazów ciała” – twierdzi policja.

Sąsiedzi małżeństwa są zszokowani tym, co wydarzyło się na tym spokojnym obszarze.

Przedstawiciel departamentu szeryfa twierdzi, że napad wydaje się być działaniem celowym. Aranda był właścicielem sklepu spożywczego w dzielnicy Back of the Yards.

Najbliżsi i przyjaciele nazywali go „Pancho”.

„Wszyscy go lubili i był po prostu dobrym człowiekiem” – powiedział jeden z przyjaciół ofiary.

Sąsiedzi twierdzą, że Aranda planował, iż jego wiejski dom stanie się miejscem zamieszkania po przejściu na emeryturę.

Policja nie posiada opisu podejrzanych, nikogo jeszcze nie aresztowano w tej sprawie. Każdy, kto może posiadać informacje na temat napadu, proszony jest o kontakt z biurem śledczym wydziału szeryfa, pod numer telefonu: 815-727-8574.

Trwa policyjne dochodzenie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location