----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

To już pewne: Michael Korse kupuje Versace.

„Przejęcie Versace to ważny kamień milowy dla naszej grupy” – powiedział John Idol, prezes i dyrektor generalny firmy Michael Kors.

Po podpisaniu umowy Michael Kors zmieni nazwę firmy na Capri Holdings, co określane jest jako „ukłon w stronę kultowego, ekskluzywnego i luksusowego miejsca docelowego”.

Michael Kors poinformowało, iż planuje zwiększyć sprzedaż Versace do 2 miliardów dolarów rocznie, otworzyć więcej sklepów, poprawić usługi platformy internetowej marki i poszerzyć ofertę akcesoriów i obuwia.

Amerykańska firma poinformowała, że Donatella Versace, siostra założyciela domu mody, Gianniego Versace, nadal „będzie kierować kreatywną wizją firmy”.

„Moja pasja nigdy nie była silniejsza” – powiedziała w wydanym oświadczeniu. „To idealny czas dla naszej firmy, która stawia kreatywność i innowacyjność w centrum wszystkich swoich działań, aby się rozwijać”.

Zakup może pomóc firmie Michael Kors współzawodniczyć z rywalizującymi ze sobą grupami mody. W ubiegłym roku Michael Kors kupić firmę produkującą ekskluzywne obuwie, Jimmie Choo z siedziba w Londynie, za 1.2 miliarda dolarów.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location