----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

4 osoby, w tym dwoje dzieci, zostały znalezione martwe w domu w Joliet w środę wieczorem. Policja podejrzewa, że na miejscu doszło do morderstwa i samobójstwa.

Funkcjonariusze zostali wezwani do budynku przy 500 Whitley Avenue tuż po godzinie 10 wieczorem. Sąsiedzi twierdzą, że usłyszeli krzyk kobiety, która znalazła członków swojej rodziny martwych i to ona wezwała policję.

Na miejscu policjanci znaleźli mężczyznę, kobietę i dwoje małych dzieci martwych na drugim piętrze budynku. Według policyjnych ustaleń, doszło tam do morderstwa i samobójstwa.

Ofiary, zidentyfikowane przez członka rodziny, to: 28-letnia Jacquelon Gaskin, jej dwoje dzieci: 6-letnia Gianna Lee i roczny Giovanni Lee oraz ojciec dzieci, Brandyn Lee. Rodzina uważa, że to Brandyn Lee strzelając zabił swoich najbliższych, a potem popełnił samobójstwo.

„Ojciec dzieci mojej córki zastrzelił i zabił ich wszystkich” – powiedziała Rusha Brooks, matka Jacquelon. „Zabił wszystkich”.

Kobieta twierdzi, że jej córka i jej chłopak oddalili się od siebie i wierzy, że jej córka zamierzała zakończyć tę relację.

„Próbowała uwolnić się od tego wszystkiego i to był punt zapalny” – powiedziała Brooks. „To była jego ostatnia forma kontroli, odebrać im wszystkim życie, nie tylko sobie”.

Policja zapewnia, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego. Trwa policyjne dochodzenie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location