----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwoje małych dzieci, w tym jedno „ubrane w nieodpowiedni sposób na panujące warunki pogodowe”, zostało znalezionych spacerujących samotnie na dworze w miejscowości Arlington Heights podczas najgorszych mrozów panujących w środę.

Dzieci zostały już oddane pod opiekę rodziców, a policja prowadzi dochodzenie w sprawie tego incydentu.

Przedstawiciel biura szeryfa powiatu Cook, poinformował w środę, iż dwoje dzieci zostało znalezionych spacerujących bez towarzystwa osoby dorosłych na zewnątrz budynków mieszkalnych w miejscowości Arlington Heights. Tuż po godzinie 2 po południu w środę policja otrzymała zgłoszenie dotyczące 3-letniego chłopca i 5-letniej dziewczynki przebywających na zewnątrz bez nadzoru.

„Jedno dziecko było nieodpowiednio ubrane na taką pogodę. Dzieci płakały i miały zaczerwienioną skórę” – wynika z opublikowanych informacji.

Rzeczniczka biura szeryfa poinformowała, że dzieci zostały zabrane do szpitala Northwest Community Hospital, chociaż nie ujawniła, czy któreś doznało obrażeń w związku z przebywaniem na zewnątrz.

W środę temperatury w ciągu dnia na północnych przedmieściach oscylowały wokół -17 stopni F., a odczuwalne wynosiły nawet 40 stopni poniżej zera, co mogło stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location