----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

W momencie, kiedy gwiazda muzyki R&B, R. Kelly siedzi w więzieniu w związku z zaległościami alimentacyjnymi, dwie kobiety, z którymi obecnie się spotyka i mieszka, bronią go przed zarzutami, że mężczyzna przetrzymuje je wbrew ich woli.

Jedna z kobiet twierdzi nawet, iż jej własni rodzice zachęcali ją do nagrywania „erotycznych filmów” z muzykiem, kiedy miała zaledwie 17 lat.

Joycelyn Savage i Azriel Clary mieszkają z Kellym w jego domu w Chicago. W ekskluzywnym wywiadzie udzielnym stacji „CBS This Morning”, prowadzonym przez Gayle King, młode kobiety zapewniały o swojej miłości do oskarżonego, mimo że ich rodziny twierdzą, iż Kelly zrobił im pranie mózgu.

Ale kobiety utrzymują, że ich rodziny kłamią w związku z sytuacją z Kellym i próbują go szantażować.

Clary powiedziała, że kiedy po raz pierwszy spotkała muzyka, jej rodzice powiedzieli jej, aby kłamała w kwestii swojego wieku.

„Kiedy go spotkałam, myślał, że mam 18 lat. Moi rodzice powiedzieli im, żebym kłamała na temat swojego wieku” – powiedziała.

Clary utrzymuje także, iż jej ojciec zachęcał ją do nagrywania erotycznych filmów z udziałem mężczyzny, aby mogli go potem szantażować.

„Kiedy miałam 17 lat, moi rodzice próbowali zmusić mnie to robienia sobie z nim zdjęć i filmów erotycznych, wszelkiego takiego rodzaju rzeczy” – powiedziała. „Powiedzieli, że jeśli kiedykolwiek będą musieli go szantażować, co teraz próbują robić, będą mogli ich użyć przeciwko niemu, co jest dokładnie tym, co robią”.

23-letnia Savage i 21-letnia Clary powiedziały, że nie ma nic niestosownego w ich związku z 52-letnim piosenkarzem. Dodają, że ich rodzice po prostu nie mają pieniędzy.

W środę R. Kelly trafił ponownie do więzienia po tym, jak nie udało mu się zapłacić zaległych 161 tysięcy alimentów na dzieci swojej byłej żonie. Zgodnie z warunkami rozwodu z 2009 roku, Kelly musi płacić 20 tysięcy miesięcznie alimentów, ale przestał dokonywać wymaganych płatności wiosną ubiegłego roku.

Publicysta Kelly’ego powiedział, że piosenkarz był gotowy zapłacić w środę od 50 do 60 tysięcy, ale sędzia zażądała pełnej kwoty. Zastępcy szeryfa zabrali oskarżonego do aresztu i powiedzieli, iż musi uregulować pełną kwotę, zanim będzie mógł opuścić więzienie.

Kelly jest trzymany w odosobnieniu, pod 24-godzinną obserwacją.

W wywiadzie udzielonym stacji CBS Kelly powiedział, że na swoim koncie bankowym posiada zaledwie $350,000.

„Tak wiele osób kradło moje pieniądze. Ludzie były podłączeni do mojego konta. Poszedłem – po raz pierwszy poszedłem sam do Bank of America. Nie wiedziałem, co robię. Nie wiedziałem, co się do cholery dzieje” – powiedział.

Kelly twierdzi, że po raz pierwszy sam udał się do oddziału banku Bank of America około trzy tygodnie temu. „Ponieważ byłem tak zmęczony niewiedzą, gdzie są moje pieniądze”.

Kelly przyznał, iż wiele z tego, że nie zna swojej własnej sytuacji finansowej, jest jego winą. Osobom, które twierdzą, że muzyk nie ma pieniędzy, ponieważ musiał zapłacić tak wiele odszkodowań, odpowiedział jednym słowem – „kłamstwo”.

Według dokumentów sądowych, Kelly zawarł ugody z trzema kobietami, które twierdziły, iż były małoletnie w momencie, gdy muzyk utrzymywał z nimi stosunki seksualne. Ale Kelly twierdzi, że to, co najbardziej go dotknęło finansowo, to ludzie, którzy mieli dostęp do jego konta – takie informacje uzyskał od pracownika banku.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location