----- Reklama -----

Informacje ogólne

PayPal umożliwia Państwu płatność kartą bez posiadania własnego konta.

Po naciśnięciu przycisku "Zapłać teraz" zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę PayPal.

Tam wystarczy wybrać opcję "PAY WITH DEBIT OR CREDIT CARD" zaznaczoną na zdjęciu poniżej.

Płatność kartą przez Paypal

Pojawią się pola płatności, które należyt wypełnić i zaakceptować płatność, która zostanie zrealizowana przez PayPal.

 

 

text

Zapraszamy Państwa do reklamowania się w polonijnym portalu Infolinia.com.

Jesteśmy portalem informacyjno - poradnikowym, który funkcjonuje już od 1993 roku na polonijnym rynku w Chicago.

Infolinia.com jest między innymi elektroniczną wersją drukowanego Tygodnika Polonii "Monitor", zawiera pełną bazę ogłoszeń drobnych Tygodnika "Monitor", jak również posiada pełny katalog firm "Informatora Polonijnego".

Według niezależnych źródeł jesteśmy najbardziej popularnym portalem polonijnym w Illinois.

W celu zamówienia reklamy prosimy o kontakt pod numerem telefonu (773) 205-0303.

Cennik banerów


TOP PAGE BANNER (950x300px) - $600/m-c

LEFT TOP BANNER (200x200px) - $100/m-c

RIGHT TOP BANNER (300x300px) - $200/m-c

LEFT BANNER (160x600px) - $200/m-c

RIGHT BANNER (300x600px) - $200/m-c

Banery typu "desktop"


Posiadamy również banery specjalne, które umieszczone są po dwóch stronach ekranu dla osób korzystających z komputerów.

Banery te są widoczne przez cały czas przeglądania strony i są bardzo skuteczną formą reklamy.

BANNER DESKTOP LEFT (160x600px) - $250/m-c

BANNER DESKTOP RIGHT (160x600px) - $250/m-c

Banery reklamowe Infolinia.com

Potwierdzenie subskrypcji

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera, już wkrótce otrzymasz pierwszą wiadomość.

Zespół Tygodnika Monitor

Prosimy potwierdzić swoją subskrypcję

Potwierdzenie subskrypcji zostało wysłane na Twój e-mail, prosimy kliknąć na link w przesłanej wiadomości aby aktywować swoje konto.*.

*Jeżeli potwierdzenie nie pojawi się w Twojej skrzynce w ciągu następnych 5 minut, prosimy sprawdzić folder SPAM..

{arismartbook id="2"}

Konkurs
gazety Monitor

Zasady konkursu

1. Zapisz się poniżej na bezpłatną elektroniczną subskrypcję gazety Monitor
2. Weź udział w losowaniu nagrody głównej XBOX One S 
3. O wynikach losowania zostaniesz poinformaowany na zarejestrowany e-mail
4. Losowanie już wkrótce.Korzyści z subskrypcji naszej gazety

1. Setki nowych ogłoszeń drobnych każdego tygodnia w twojej skrzynce email
2. Informacje lokalne z Chicago i okolic
3. Wydarzenia i imprezy na weekend
4. Konkursy z nagrodami
5. Poradniki i ciekawe felietony

 

*Obowiązują pewne ograniczenia. Proszę kontaktować się z redakcją gazety Monitor (773) 205-0303 po dodatkowe informacje.

Serwis infolinia.com jest internetowym katalogiem i wyszukiwarką.

Budowa serwisu pozwala na wygodne i szybkie zlokalizowanie informacji z określonej grupy tematycznej. Struktura stron infolinia.com składa się z następujacych elementów: części górnej - menu, cześci bocznej - dodatkowa nawigacja, części centralnej - prezentowana informacja, części dolnej - informacja kontaktowa i pomocne linki. Dzięki menu na górze strony użytkownik dotrze do interesującego serwisu tematycznego. Każdy serwis wyposażony jest dodatkowo we własny system nawigacji, którego głównym elementem jest menu w lewej cześci strony.

Wyszukiwanie Firm w Katalogu

Z menu górnego wybierz KATALOG - w polu wyszukiwania wpisz nazwę firmy (jej część) lub kategorię - naciśnij przycisk "Szukaj". Jeżeli w Katalogu znajdują się firmy spełniające Twoje zapytanie, zostanie wyświetlona lista firm - jeżeli nie - zostaniesz o tym poinformaowany odpowiednim komunikatem . Jeżeli nie szukamy konkretnej firmy, tylko określonej grupy (np. lekarze) wpisujemy "lekarze" i po naciśnięciu przycisku "Szukaj" otrzymamy pełną listę lekarzy. Chcąc zmniejszyć ilość otrzymanych wyników możemy zapytać tylko o specjalistów neurologów lub zażądać podania listy lekarzy których gabinety zlokalizowane są w określonym mieście lub w danym kodzie pocztowym. Analogicznie możemy postępować przy poszukiwaniu jakichkolwiek innych danych.

Zamieszczanie Ogłoszeń

Ogłoszenie może dodać każdy, kto zarejestrował się jako użytkownik serwisu infolinia.com. Dodawanie ogłoszenia wymaga zalogowania do serwisu. Aby dodać ogłoszenie, wybierz z górnego menu OGŁOSZENIA a następnie z bocznego menu "Daj Ogłoszenie". Jeśli nie jesteś zalogowany, zostaniesz poproszony o zlogowanie się. Po zalogowaniu przejdziesz bezpośrednio do strony z możliwością wpisania swojego ogłoszenia.

Rejestracja użytkownika serwisu infolinia.com

Rejestracja użytkownika w serwisie infolinia.com jest dobrowolna, jednakże używanie niektórych serwisów jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji. Polega na wpisaniu swojego adresu e-mail i wybraniu hasła. Poprosimy Cię również o wypełnienie krótkiego formularza. Formularz wypełniasz tylko jeden raz i uzyskujesz dostęp do wszystkich serwisów.

Jak ustawić serwis infolinia.com jako stronę startową?

Gdy już znajdziesz poszukiwaną informację, pomyśl co zrobić by w przyszłości mieć do niej łatwy i szybki dostęp. Serwis infolinia.com może być twoją stroną domową. Wtedy zawsze po uruchomieniu przeglądarki, otrzymasz natychmiastowy dostęp do najnowszych informacji i do wszystkich oferowanych serwisów. Wejdź do Opcji swojej przeglądarki i wpisz adres http://infolinia.com jako stronę domową.

Jak dodać infolinia.com do stron "ulubionych"?

Innym sposobem na uzyskanie szybkiego dostępu do często używanej strony, jest dodanie jej do stron "ulubionych". Zakładka w Internecie działa podobnie jak zakładka w książce - czyli pozwala na zaznaczenie tego miejsca, do którego będziemy chcieli wrócić, a następnie szybkie odnalezienie zaznaczonego fragmentu. W odróżnieniu od strony domowej, stron "ulubionych" możesz mieć wiele. Jeżeli często korzystasz z konkretnych serwisów, dodaj do ulubionych. Nie będziesz wówczas musiał pamiętać adresu strony, ani sposobu w jaki ją odnaleźć zaczynając wędrówkę na stronie głównej.

 

Copyright 2015 Monitor Publishing, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejszy dokument ma charakter umowy pomiędzy Monitor Publishing, Inc. a użytkownikami w którym określone są zasady stanowiące prawne podstawy korzystania z serwisu, zobowiązujące użytkowników do ich przestrzegania.

Użytkownik zapewnia, że będzie korzystał z serwisu, zarówno w zakresie odbioru jak i przesyłania informacji, wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w poszanowaniu dla praw własności intelektualnej.

Zawartość serwisu jest własnością Monitor Publishing, Inc. Wszystkie zawarte na stronach serwisu materiały, artykuły lub elementy graficzne mogą być wykorzystane wyłącznie w celach niehandlowych. Reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach infolinia.com jest zabroniona.

Monitor Publishing, Inc. nie gwarantuje ścisłości informacji przedstawionych w serwisie infolinia.com. Każda osoba oglądająca strony niniejszego serwisu musi być świadoma, że zawarte na nich informacje mogą być niekompletne, mogą zawierać błędy lub być nieaktualne. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w serwisie infolinia.com, należy najpierw je zweryfikować. Monitor Publishing, Inc. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, moralne lub cywilne mogące wyniknąć z posłużenia się jakąkolwiek informacją zawartą na stronach niniejszego serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do decydowania o zawartości serwisu, dokonywania w nim zmian i modyfikacji, bez konieczności uprzedzania użytkowników o swoich zamiarach.

Materiały oraz informacje zawarte w niniejszym serwisie są przedstawione na zasadzie "tak jak są", bez jakiejkolwiek gwarancji żadnego rodzaju, zarówno bezpośrednio wyrażonej jak i domniemanej, włączając w to bez żadnych ograniczeń jakąkolwiek gwarancję prawidłowości informacji oraz jakości usług lub produktów otrzymanych za pośrednictwem lub w związku z wykorzystaniem tego serwisu. Nie zapewnia się również żadnej domniemanej gwarancji przydatności produktów do sprzedaży lub ich przydatności do jakiegokolwiek innego celu, nie zapewnia się także zachowania prywatności czy poufności materiałów lub nie naruszenia innych praw z nimi związanych. Niektóre z powyższych wyłączeń lub ograniczeń w odpowiedzialności mogą nie mieć zastosowania w przypadku, jeżeli nie są dozwolone przez prawo na określonym obszarze jurysdykcyjnym.

Serwis infolinia.com może zawierać linki do innych stron w Internecie, które nie są administrowane przez Monitor Publishing, Inc. W takim przypadku Monitor Publishing, Inc. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość lub dostępność tych stron.

Monitor Publishing, Inc. rezerwuje sobie prawo do zmian powyższych zastrzeżeń oraz wyłączeń od odpowiedzialności w każdym dowolnie wybranym terminie.

Serwis infolinia.com stosuje odpowiednie rozwiązania, które zapewniają maksymalne zabezpieczenie Twoich prywatnych danych. Zadaniem tego dokumentu jest przedstawienie jakie dane, kiedy i dlaczego mogą być zbierane, o jakie prywatne informacje możesz być zapytany. Nasz serwis nie udostępnia Twoich danych innym firmom bez wyraźnej zgody z Twojej strony.

Zbieranie i wykorzystanie informacji prywatnej o użytkowniku jest wbudowanym mechanizmem serwisu, mającym na celu dostosowanie treści serwisu do indywidualnych upodobań odwiedzającego. Niektóre usługi oferowane przez infolinia.com wymagają autentyzacji użytkownika, może on być zapytany o swój adres e-mail, oraz inne dane.

Rejestracja Użytkownika

Informacja prywatna jest zbierana w trakcie rejestracji użytkownika do wybranego serwisu i przechowywana w bazie danych systemu w postaci zakodowanej. W formularzu rejestracyjnym należy podać podstawowe takie dane osobiste, takie jak: imię i nazwisko, wiek, płeć a także login i hasło.

Inne Informacje

Oprócz zbierania danych personalnych w postaci formy rejestracyjnej, InfoPL loguje także nastepującą informację o każdym użytkowniku odwiedzającym strony InfoPL: adres IP związany z połączeniem użytkownika do Internetu, datę i czas odwiedzin, typ używanego programu do przeglądania Internetu. Informacja ta wykorzystywana jest tylko w postaci danych statystycznych na temat ruchu, ilości osób odwiedzających.

Cookies

Nasz serwis wykorzystuje mechanizm zwany "cookies" do identyfikacji zarejestrowanego, powracającego użytkownika. Na dysku komputera użytkownika jest tworzony bardzo mały plik tekstowy zawierający tylko i wyłącznie identyfikator danego użytkownika w bazie infolinia.com. Nie zawiera ten zbiór żadnych informacji wpisanych do formy rejestracyjnej. Przy ponownej wizycie na stronie użytkownik jest identyfikowany na podstawie tego wpisu, jego dane wyszukane mogą być w bazie danych systemu gdy zajdzie taka potrzeba.

Płatności

W niektórych serwisach wymagane jest użycie karty kredytowej w celu zapłaty za towar, usługę. infolinia.com w żadnym wypadku nie gromadzi danych o numerach kart kredytowych klientów. Informacja ta musi być podana za każdym razem. Wszystkie strony na których jest wymagane użycie karty kredytowej zabezpieczane są wysokim stopniem kodowania - tak zwanym systemem SSL. Informacja ta może być przekazana odpowiednim firmom u których dany użytkownik składa zamówienie na konkretny towar, usługę.

Linki

Nasz serwis zawiera szereg linków do zewnętrznych stron Internetowych. infolinia.com nie może być w żaden sposób odpowiedzialna za praktyki tych zewnetrznych stron, gromadzenie prywatnych danych i ich wykorzystanie. Pamiętaj by zapoznać się z informacją o gromadzeniu i przetwarzaniu Twoich prywatnych danych odwiedzanej strony.

Okazyjnie informacja o adresie e-mail użytkownika może być wykorzystana do informowania tego użytkownika o konkretnych przedsięwzięciach serwisu infolinia.com. Użytkownik ten zawsze będzie miał możliwość zablokowania kolejnych wiadomości od serwisu.

W wypadku podejrzenia o naruszenie prywatności, błędów w działaniu systemu rejestracyjnego prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dołożymy wszelkich starań aby sprawdzić uwagi i poprawić ewentualne niedopatrzenia.