----- Reklama -----

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”, to kontynuacja kultowej historii sprzed 30 lat – widzowie zobaczą, jak potoczyły się losy bohaterów po latach politycznej transformacji i społecznych przemian w Polsce.

Autorką scenariusza i producentką filmu jest Ilona Łepkowska, która była odpowiedzialna także za poprzednie dwie części tej komedii.

W „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” główna bohaterka Kasia (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki), który wpada w kłopoty. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Bliscy filmowej Barbary – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – nie akceptują jej zachowania oraz stylu życia. Buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Szczegóły wydarzenia

Data 03-17-2019 3:00 pm
Zakończenie 03-17-2019
Miejsce Pickwick Theater