----- Reklama -----
 • Poważny wypadek na autostradzie w Indianie

  USA

  Poważny wypadek na autostradzie w Indianie. Samochód osobowy odbił się od barierki i wjechał pod ciężarówkę.

  Źródło:

  ...
  Czytaj wiecej
 • Samochód wjechał w pralnię w Evanston

  Wiadomości z Chicago i okolic

  We wtorek rano samochód wjechał w budynek pralni położonej przy skrzyżowaniu Howard Street i Elmwood Avenue w miejscowości Evanston na północnych przedmieściach.

  Policja poinformowała, że doszło do wypadku, kiedy biały samochód, uderzony przez czarny pojazd, uderzył w ścianę budynku pralni

  ...
  Czytaj wiecej
 • Policjant uratował dziecku życie

  Ciekawostki

  Mama niemowlaka zauważyła, że z dzieckiem dzieje się coś niedobrego. Okazało się, że niemowlę zaczęło się krztusić. Do akcji ratowniczej wkroczyli dwaj funkcjonariusze, którym udało się uratować niemowlę przed uduszeniem.

  ... Czytaj wiecej

 • Awaryjne lądowanie samolotu w Wheeling

  Wiadomości z Chicago i okolic

  Mały samolot z powodu awarii sprzętu musiał awaryjnie lądować na lotnisku Chicago Executive Airport w miejscowości Wheeling po tym, jak pilot stwierdził problemy z podwoziem.

  Prywatna Cessa 310 po okrążaniu lotniska przez około pół godziny, aby wypalić paliwo, wylądowała tuż przed godziną 2 po południu,

  ...
  Czytaj wiecej
 • 50,000 kur zginęło w pożarze farmy

  Wiadomości z Chicago i okolic

  Rzecznik Mussman’s Back Acres Inc., Brian Bruch powiedział, że ponad 50,000 kur zginęło w pożarze, który zniszczył dwa budynki farmy zajmującej się produkcją jaj w miejscowości Grant Park, położonej w powiecie Kankakee, w północno-wschodnim Illinois.

  Do pożaru doszło około godziny 2:30 nad

  ...
  Czytaj wiecej
 • Rekordowe odszkodowanie za utonięcie 6-latka

  Wiadomości z Chicago i okolic

  Ława przysięgłych przyznała rodzinie 6-letniego Michaela Dudy z Justice, uczestnika letniego obozu, który cztery lata temu utopił się na basenie w Bridgeview, na południowych przedmieściach, odszkodowanie w wysokości $21.5 miliona dolarów.

  Wyrok został ogłoszony we wtorek w sądzie

  ...
  Czytaj wiecej
 • Pilot zapomniał przypiąć mężczyzny

  Ciekawostki

  Pilot zapomniał przypiąć mężczyzny, który chciał lecieć lotnią. Na szczęście udało mu się utrzymać. Całe zajście skończyło się wizyta w szpitalu i złamaniami.

  ... Czytaj wiecej

 • Winda zerwała się i spadła z 95. piętra

  Wiadomości z Chicago i okolic

  Winda w chicagowskim drapaczu chmur z sześcioma osobami w środku spadła 84 piętra w dół - ujawnili w poniedziałek przedstawiciele chicagowskiej straży pożarnej. 

  Do wypadku, szczęśliwie zakończonego dla wszystkich jego uczestników, doszło w ubiegły piątek w czwartym najwyższym budynku

  ...
  Czytaj wiecej
 • Samolot spada na farmę w Wisconsin

  USA

  Film z katastrofy lotniczej w Wisconsin. Samolot spadł na stado krów. W wypadku zginał pilot i około 50 krów.