----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

FBI pomaga policji w poszukiwaniach zaginionego 5-letniego chłopca z miejscowości Crystal Lake.

Andrew „AJ” Freund był ostatnio widziany w swoim domu położonym przy 100 Dole Avenue w środę, 17 kwietnia. Chłopiec ma pięć lat, krótkie blond włosy i około 3 stóp wzrostu, ważąc 70 funtów. Ostatnio miał na sobie niebieską bluzę Mario i czarne dresowe spodnie.

Policja twierdzi, że rodzice chłopca poinformowali, iż ostatni raz widzieli go przed snem w środę wieczorem, około 9. Po obudzeniu się w czwartek rano, nie byli w stanie zlokalizować dziecka w domu, więc skontaktowali się z policją i zgłosili zaginięcie.

Policja z Crystal Lake bada okoliczności zaginięcia chłopca. Nie ogłoszono Amber Alert, ponieważ władze nie są w stanie potwierdzić, że doszło do uprowadzenia dziecka.

W czwartek do poszukiwań dołączyły się kolejne departamenty policji z sąsiednich jurysdykcji oraz agenci FBI. Tuż przed godz. 4 po południu policja rozszerzyła obszar określany „miejscem zbrodni”, choć nie podano szczegółów na temat tego, co było tego powodem. W okolicy pojawiły się także psy śledcze.

Andrew jeszcze nie chodzi do szkoły. Sąsiedzi twierdzą, że od czasu do czasu widują chłopca i jego młodszą siostrę poza domem. Rodzice chłopca zostali zabrani na posterunek policji w Crystal Lake w celu ich przesłuchania.

„Wszyscy są naprawdę zmartwieni. Oni nie należą do ludzi zbyt wylewnych, więc nikt ich tak naprawdę dobrze nie zna. Ale znamy te dzieci, one tu mieszkają, a nikt nie ma pojęcia, co się mogło stać” – powiedziała jedna z sąsiadek, Janelle Butler.

Każdy, kto może posiadać informacje o miejscu pobytu dziecka, proszony jest o kontakt z departamentem policji w Crystal Lake, pod numerem 815-356-3620. Można także przekazać anonimową wiadomość wysyłając słowo CLPDTIP wraz z informacją na numer 847411.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location