----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dziesiątki osób musiało zostać przesiedlonych po tym, jak pożar zniszczył część kompleksu apartamentów na południowo-zachodnich przedmieściach.

Ogień pojawił się około godziny 8:30 wieczorem w niedzielę w kompleksie apartamentów położonym przy 8701 W. 85th Place w Justice. Strażacy potrzebowali kilku godzin, aby zgasić pożar.

Załogi ratunkowe uratowały co najmniej tuzin mieszkańców budynku, który obecnie jest poważnie uszkodzony. Organizacja Czerwony Krzyż pomaga poszkodowanym w rozwiązaniu najpilniejszych problemów: w dostarczeniu żywności i schronienia, ale wiele rodzin będzie potrzebowało wypracowania długoterminowych rozwiązań.

Jednostki strażaków z Chicago pomagały lokalnym załogom. Do walki z ogniem zużyto tak dużo wody, że miało to wpływ na ciśnienie wody w mieście. Podczas akcji ratowniczej nie zgłoszono żadnych poważnych obrażeń.

Przyczyna pożaru pozostaje w tym momencie nieznana, ale świadkowie twierdzą, iż ogień pojawił się gdzieś na trzecim piętrze, a następnie szybko rozprzestrzenił na resztę budynku. Nie wiadomo, kiedy ludzie będą mogli wrócić do swoich mieszkań, które zostały uszkodzone przez ogień, dym, a także wodę podczas akcji ratowniczej.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location