----- Reklama -----

Daj Ogłoszenie

Zamieść ogłoszenie w Internecie a także w gazecie Monitor rozprowadzanej na terenie Chicago. Zanim to zrobisz zapoznaj się z regulaminem i cennikiem.

Upewnij sie ze informacja jest poprawna
Wybierz kategorię główną ogłoszenia
Podaj dodatkowe parametry ogłoszenia
Parametry pozwalają dokładniej wyszukać Twoje ogłoszenie.
Wpisz treść ogłoszenia
Jeżeli Twoje ogłoszenie ma być drukowane w gazecie Monitor, tylko podana tutaj treść będzie wydrukowana.
Możesz wpisać treść ogłoszenia w języku angielskim
Twoje ogłoszenie będzie prezentowane w formie dwujęzycznej na stronie infolinia.com
Lokalizacja - widoczna dla wszystkich
Możesz podać lokalizację przedmiotu ogłoszenia - będzie ona wskazana na mapie, jeżeli jej nie wpiszesz mapa nie będzie widoczna.
Zdjęcia
Kliknij aby dodać zdjęcie. Dopuszczalny rozmiar maksymalny - 5Mb, formaty: jpg, gif, png. Jeżeli dodałeś zdjęcie i chcesz je usunąć, kliknij ponownie.
Zamieść ogłoszenie w gazecie Monitor
Ogłoszenie do druku w Monitorze może być płatne, cena ogłoszenia zależy od ilości zamieszczeń, ilości słow, kategorii w której jest umieszczone, a także od dodatkowych opcji wybranych przez Ciebie.
Okres ważności ogłoszenia
Określ przez ile tygodni Twoje ogłoszenie ma być umieszczone na stronie infolinia.com i drukowane w gazecie Monitor.

W ogłoszeniach do skutku może być wymieniona tylko jedna rzecz lub nieruchomość (np. jeden samochód, jedno mieszkanie, lodówka, itd.). Jeżeli ogłoszenie zostanie zamieszczone błędnie (np. w złej kategorii, kilka rzeczy w jednym ogłoszeniu do skutku, itd.), redakcja poprawi ogłoszenie i skontaktuje się w z klientem odnośnie dokonanych zmian. Redakcja zastrzega sobie prawo zmiany ceny, która została podana przy zamieszczaniu ogłoszenia na Internecie.

Ogłoszenia do skutku ukazują się zawsze do końca danego miesiąca i mogą być odnawiane przez klienta dowolną ilość razy - “aż do skutku”. Jeżeli ogłoszenie nie zostanie odnowione przed końcem miesiąca (ale nie wcześniej niż 7 dni przed datą ostatniej publikacji), będzie automatycznie wykasowane, bez możliwości bezpłatnego odnowienia. Zmiana treści ogłoszenia w czasie trwania jego publikacji wymaga dodatkowej opłaty. Bezpłatnym zmianom podlegają jedynie cena, która może być dowolną ilość razy zmieniana oraz numer telefonu podany w ogłoszeniu.

Dane kontaktowe
Informacja zaznaczona jako "Widoczna Publicznie" będzie umieszczona na liście Ogłoszeń, w przypadku druku ogłoszenia w gazecie Monitor - wydrukowana.
Zarządzanie Ogłoszeniem

Aby zapoznać się z cennikiem zamieszczania ogłoszeń klikni tutaj. Ogłoszenia zamieszczane tylko w Internecie, w kategoriach: "praca poszukiwana" oraz "sprzedaż tanio" sa bezpłatne. Treść ogłoszenia bezpłatnego do druku nie może przekraczać 15 słów.

Zastrzegamy sobie prawo do nie umieszczenia wpisanego przez Ciebie ogłoszenia lub usunięcia go z listy ogłoszeń bez podania powodów. Jeżeli jest to płatne ogłoszenie, opłata zostanie zwrócona.