----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

6-letni chłopiec z Chicago pilnie poszukuje odpowiedniego dawcy komórek macierzystych krwi, aby pokonać zagrażającą jego życiu chorobę krwi.

Alfredo Diaz pierwsze trzy lata życia spędził w dużej mierze w szpitalu, gdzie lekarze starali się ustalić, co powoduje zaburzenia rozwoju i poważne problemy żołądkowo-jelitowe. W końcu zdiagnozowano u niego niezwykle rzadką chorobę (IL-10 Reception Deficiency). Na całym świecie stwierdzono tylko 34 takie przypadki. Jedyną nadzieją na wyleczenie chłopca, jest przeszczep komórek macierzystych krwi od zgodnego dawcy.

„Jestem tutaj, aby opowiedzieć naszą historię, ponieważ Alfredo to dziecko, które zasługuje na życie. Ma przed sobą wspaniałą przyszłość i potrzebuje znaleźć odpowiedniego dawcę. Proszę, otwórzcie swoje serca i pomóżcie nam znaleźć dawcę” – zaapelowała matka chłopca, Natalia Diaz.

Niestety nie udało się dopasować odpowiedniej osoby z rodziny, nie znaleziono także dawcy w rejestrze Be The Match.

Układ odpornościowy chłopca atakuje wszystko w jego ciele, nawet swoje zdrowe organy i komórki. Jednak pomimo bólu, ciągłych wizyt w szpitalu, chłopiec zachowuje pogodę ducha, jest pełen pasji, a uśmiech i radosna osobowość pozwoliły mu znaleźć wielu przyjaciół w szkole. Alfredo marzy o zostaniu baristą (lub „kawowym człowiekiem”, jak sam to określa) lub podążaniu śladami jednego ze swoich ulubionych zapaśników WWE. Chłopiec kocha oglądać zapasy razem ze swoim starszym rodzeństwem.

Alfredo ma tylko 46 procent szans na znalezienie dopasowania w istniejącym rejestrze, z powodu braku różnorodności dawców. Osoby zainteresowane pomocą, mogą odwiedzić stronę: http://join.bethematch.org/Alfredo.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location