----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Przez ostatnie 12 lat 30-letnia Jasmin Ford musiała ciężko pracować na wszystko, co ma.

„Wdzięczność jest tym, co pomogło mi przetrwać. To, że udało mi się zostać pielęgniarką i móc służyć ludziom, jest jednym z największych zaszczytów w moim życiu, drugim po urodzeniu mojego syna” – powiedziała.

Ford dorastała na południu Chicago. Teraz jest samotną matką i pracuje jako pielęgniarka, jest pierwszą osobą w swojej rodzinie, która poszła na studia. Kobieta pracuje na dwa etaty przez sześć dni w tygodniu i ma na koncie 150 tysięcy dolarów długu zaciągniętej pożyczki studenckiej, co do której miała wrażenie, że nigdy nie będzie w stanie jej spłacić.

„Były momenty, kiedy brakowało mi pieniędzy i musiałam zmniejszyć kwoty płatności, więc tym bardziej nie potrafiłam określić czasu, kiedy wreszcie uda mi się spłacić tę pożyczkę” – powiedziała.

Wszystko zmieniło się teraz. Bank Fifth Third dowiedział się o sytuacji Jasmine, która jest jego klientką, przygotowując swój film promocyny. Przedstawiciele banku poinformowali, że zdecydowali się spłacić jej pożyczkę studencką, ponieważ była przykładem tego, jak wielki wpływ mogą mieć pożyczki studenckie na rodziny, które starają się odnieść sukces.

„Znamy ciężar tego, jak długi z tytułu pożyczek studenckich wpływają na życie ludzi i spowalniają drogę do osiągnięcia sukcesu i zmian, jakich mogą dokonać na świecie oraz to, że możliwość usunięcia tej przeszkody to dla Jasmin spełnienie marzeń” – powiedział przedstawiciel banku Fifth Third, Mike Crawford.

Gdy Crawford czekał przed domem Jasmin, aby ją zaskoczyć, kobieta nie miała pojęcia, że jej długi pożyczki studenckie wkrótce staną się przeszłością. Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy usłyszała, że bank Fifth Third spłacił jej studenckie zobowiązania.

„Mówisz poważnie?” – pytała przez łzy.

„Mówię poważnie” – powiedział Crawford, dodając „Jesteś dla nas inspiracją i tyle możemy zrobić”.

To był moment, który na zawsze zmienił życie Jasmine i jej 2-letniego syna Caleba.

„Mogę teraz zacząć oszczędzać na twój college” – powiedziała zwracając się do dziecka. „Nie będziesz w takiej sytuacji, jak ja, nie będziesz mieć długów”.

Bank Fifth Third rozpoczął konkurs, zamierzając spłacić więcej studenckich pożyczek pod koniec tego miesiąca dla osób korzystających z aplikacji Fifth Third Momentum. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.53.com/content/fifth-third/en/mkg/lp-momentum.html

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location