----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Mieszkaniec Illinois został aresztowany za złamanie przepisów ruchu drogowego, powodując policyjny pościg, kiedy gnał ze swoją córką do szpitala. Pielęgniarki wpłaciły za niego kaucję.

Grupa pielęgniarek wykupiła z więzienia ojca, który złamał przepisy ruchu drogowego, wioząc swoją córkę do szpitala. Darius Hinke twierdzi, że pielęgniarki, które wykazały się w stosunku do niego tak niecodziennym gestem, pracują w szpitalu Touchette Regional w Centreville.

Hinke przyznał, że nie ma ważnego prawa jazdy i ze w czwartek przekroczył prędkość w drodze do szpitala, jadąc ponad 100 mil na godzinę, ale zrobił to, ponieważ jego córka zaczęła się dusić połkniętą monetą. Kiedy mężczyzna dotarł do szpitala, za nim dojechała grupa policjantów z różnych agencji i zabrała go do aresztu.

„Pierwsza rzecz, o której pomyślałem, to jak najszybsze przewiezienie jej do szpitala” – powiedział Darius Hinke.

Kiedy roczna Donecia Pittman została zwolniona ze szpitala, jej matka pospieszyła do więzienia, aby wykupić mężczyznę z więzienia. Spotkała tam nieznajomą kobietę i właśnie wtedy dowiedziała się, że grupa pielęgniarek zebrała pieniądze, aby złożyć się na kaucję, poruszona historią ojca ratującego córkę.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location