----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Osoby, które szukają doskonałej pracy z domu, może ucieszyć wiadomość, że firma Amazon planuje zatrudnić 3 tysiące pracowników w 18 stanach, w tym Wisconsin.

Dostępne są pozycje z działu obsługi klienta, a wynagrodzenie zaczyna się od 15 dolarów za godzinę i obejmuje także ubezpieczenie zdrowotne po 90 dniach pracy oraz wynagrodzenie za nadgodziny.

Amazon poszukuje osób do pracy w elastycznych godzinach i z doświadczeniem w obsłudze klienta. Praca w niepełnym wymiarze godzin to zwykle od 20 do 29 godzin tygodniowo, z możliwością wydłużenia nawet do 60 godzin tygodniowo w razie potrzeby. Kandydaci muszą mieszkać w stanach Alabama, Arizona, Iowa, Kansas, Luizjana, Mississippi, Missouri, Nebraska, Nowy Meksyk, Północna Dakota, Oklahoma, Południowa Dakota, Tennessee, Teksas, Waszyngton, Wisconsin lub Wymoing.

Praca w dziale obsługi klienta obejmuje wspieranie klientów Amazon za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail oraz komunikatora internetowego i nie wymaga żadnej edukacji, wykraczającej poza dyplom ukończenia szkoły średniej lub jego odpowiednika.

Więcej informacji na stronie: https://www.amazon.jobs/en/search

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location