----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Klienci z Chicago mogą teraz otrzymać swoje zakupy spożywcze ze sklepu Aldi bezpośrednio do domu, dzięki usłudze dostawy produktów Instacart. Firma ogłosiła wprowadzenie jej wprowadzenie w poniedziałek.

Obszar, na którym można skorzystać z nowej oferty rozciąga się od północno-zachodniej Indiany, przez przedmieścia aż do Rockford. Nowi klienci Instacart korzystać z kodu LOVEALDI, obowiązującego do końca maja, aby otrzymać 20 dolarów zniżki i bezpłatną dostawę przy swoim pierwszym zamówieniu.

„Jesteśmy zaangażowani w oferowanie usług, które oszczędzają ludziom czas i pieniądze, bez względu na to, jak robią zakupy” – powiedział Jason Hart, CEO Aldi U.S. „Reakcje na nasz program pilotażowy Instacart oferowany w Atlancie, Dallas i Los Angeles, były w przeważającej większości pozytywne, a mając prawie 200 sklepów w rejonie Chicago, rozsądnie jest wprowadzić te usługi na tak ważny rynek”.

Informacja pojawiła się po tym, jak na początku tego miesiąca Aldi i Kohl’s ogłosiły, że sieć sklepów spożywczych rozpocznie wynajem powierzchni w lokalizacjach Kohl’s.

Aldi dołącza do kilku innych sieci spożywczych oferujących dostawę do domu. W lutym Amazon rozpoczął dostarczanie zamówień Whole Foods, podczas gdy Costco nawiązało w ubiegłym roku współpracę z firmą Shipt, której właścicielem jest sieć Target.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location