----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Ojcowie często muszą wykazywać się kreatywnością, gdy muszą zmienić pieluszki swoich dzieciom, ponieważ w wielu męskich toaletach brakuje podstawowego wyposażenia, takiego jak przewijaki dla niemowląt.

Firma Pampers twierdzi, iż nadszedł czas, aby męskie toalety wyszły naprzeciw oczekiwaniom i obowiązkom współczesnych ojców.

Pampers ogłosił swoją inicjatywę zainstalowania 5 tysięcy przewijaków w toaletach dla mężczyzn na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Informacja towarzyszy nowej kampanii reklamowej firmy, która zachęca ojców do dzielenia się chwilami z dziećmi podczas zmiany pieluchy.

Wraz z firmą Koala Kare, zaczną realizację projektu w „lokalizacjach z największymi potrzebami”, instalując przewijaki w miastach takich jak Cincinnati, Dallas i Detroit, szczególnie w miejscach publicznych, parkach czy bibliotekach. Około 500 lokalizacji ma otrzymać nowe stoły do przewijania w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W filmiku opublikowanym z tej okazji, rzecznik firmy Pampers i ojciec dwójki dzieci, John Legend, dołączyć do innych ojców, dzieląc się historiami związanymi z dziwnymi miejscami, w których musiał przewijać dziecko gdy przewijaki nie były dostępne.

„Tatusiowie muszą uciekać się do tych wszystkich manewrów, ponieważ w naszych toaletach nie ma miejsc do przewinięcia dziecka” – powiedział.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location