----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwie ofiary śmiertelnego wypadku, do którego doszło w czwartek rano w miejscowości Niles, to kobiety. Policja zareagowała na zgłoszenie dotyczące zderzenia się dwóch samochodów, w tym radiowozu prowadzonego przez oficera biura szeryfa powiatu Cook. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Dempster i Harlem około 5:47 rano.

Radiowóz jechał na wschód po ulicy Dempster, kiedy uderzył Hondę kierującą się na południe po Harlem.

Kierująca Hondą, 69-letnia Ludwika Moskal z Norridge oraz pasażerka, 64-letnia Helena Lukasik z Chicago, zostały wyciągnięte ze środka pojazdu przez strażaków z Niles. Obie przetransportowano do szpitala Lutheran General, gdzie stwierdzono ich zgon.

47-letni oficer biura szeryfa powiatu Cook trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami niezagrażającymi życiu.

„Według wstępnych ustaleń pogoda mogła być jednym z czynników dojścia do wypadku, ale dopóki nie ustalimy wszystkich szczegółów w toku toczącego się dochodzenia, nie otrzymamy raportów toksykologicznych, nie będziemy mogli podać więcej informacji w tej sprawie” – powiedział komisarz departamentu policji w Niles, Robert Tornabene.

Skrzyżowanie zostało zamknięte na kilka godzin, kiedy funkcjonariusze badali miejsce wypadku. Ponownie otwarto je po godz. 11 rano.

„Nie mamy jeszcze wszystkich informacji, sprawdzamy nagrania z kamer monitoringu w okolicy” – powiedział Tornabene.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Skomentuj artykul jako pierwszy

Skomentuj

Komentuj jako gosc. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location