----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

W najnowszym dorocznym rankingu najlepszych hoteli w Stanach Zjednoczonych dwa chicagowskie hotele uplasowały się w pierwszej piątce.

Podobnie jak w ubiegłym roku, The Peninsula Chicago zajęło drugie miejsce. Four Seasons Hotel był piąty – to trochę gorszy wynik niż w 2018 roku, kiedy Four Seasons zajęło trzecie miejsce na liście.

Ogólnie rzecz biorąc hotele sieci Four Seasons zdominowały w tym roku listę ogłoszoną we wtorek przez U.S. News & World Report. Four Seasons Resort Hualalai znajdujący się na Hawajach został uznany za najlepszy ze wszystkich.

Four Seasons Hotel w The Surf Club w Surfside, na Florydzie oraz Four Seasons Resort Lanai na Hawajach (ubiegłoroczny zwycięzca) – zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsca.

W rankingu oceniono ponad 30,000 najbardziej luksusowych hoteli i kurortów w USA, Europie, Kanadzie, Meksyku, na Bermudach i Karaibach.

U.S. News określają luksusowe hotele jako te, które mają cztery gwiazdki lub więcej. Hotele muszą mieć co najmniej 20 pokoi, aby móc zostać uwzględnione w rankingu.

10 najlepszych hoteli w Illinois to

 1. Peninsula
  2. Four Seasons
  3. Langham Chicago
  4. Waldorf Astoria
  5. Trump International Hotel & Tower
  6. Ritz-Carlton
  7. Park Hyatt
  8. Thompson
  9. Blackstone
  10. Talbott.

Pełne zestawienie dostepne na stronie: https://travel.usnews.com/Hotels/

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

 1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location