----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

19-letnia kobieta została aresztowana i oskarżona o próbę morderstwa po tym, jak strzeliła do policjanta podczas próby przeprowadzenia rewizji w chicagowskiej dzielnicy Humboldt Park.

Policja twierdzi, że w sobotę, 9 marca, Emily Petronella strzeliła przez drzwi trafiając znajdującego się po drugiej stronie funkcjonariusza w ramię. Policjant trafił do szpitala w ciężkim stanie, ale lekarze oczekują, iż powróci do zdrowia. W niedzielę dochodził do siebie na oddziale intensywnej terapii.

Funkcjonariusz, będący częścią jednostki taktycznej Grand Central Unit, miał nakaz przeszukania pod kątem „narkotyków i nielegalnej broni”.

Podczas niedzielnego przesłuchania Petronelli, jej adwokat, Stefan Fenner, przekonywał, że kobieta nie wiedziała, kto znajduje się na zewnątrz. Powiedział, że 19-latka była sama w domu, a ktoś walił do drzwi. Matka oskarżonej twierdzi, iż jej córka mogła pomyśleć, iż ktoś włamuje się do jej mieszkania, dodając, iż zdecydowała się ona na posiadanie broni po włamaniu, do którego doszło w ubiegłym roku.

W domu oskarżonej funkcjonariusze znaleźli narkotyki, broń i duże paczki pieniędzy. Sędzia nie godził się na zwolnienie za kaucją.

Z dokumentów sądowych wynika, iż Petronella była wcześniej aresztowana w dniu 22 lutego pod zarzutem bezprawnego użycia broni, strzelby Mossberg, którą policja znalazła w jej samochodzie razem z sumą $1,810. Została wypuszczona z aresztu na podstawie ustalonej przez sędziego kaucji. W 2018 roku kobieta była dwukrotnie aresztowana w związku narkotykami.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location