----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Młody ojciec został śmiertelnie postrzelony siedząc w zaparkowanym samochodzie, na którego tylnym siedzeniu znajdowało się jego tygodniowe dziecko. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Markham.

18-latek razem z dziewczyną czekali w swoim samochodzie zaparkowanym przed domem przyjaciela, gdy podjechał do nich SUV, z którego oddano kilkanaście strzałów. Mężczyzna został trafiony w głowę i zmarł później w szpitalu. 

Sean Howard, rzecznik policji w miasteczku Harvey, powiedział, że ofiara to jego siostrzeniec, Joshua Wright.

„Robiłem to wiele razy, kiedy musiałem pójść i porozmawiać z rodzinami, które pogrążały się w żałobie. Ale kiedy to twój siostrzeniec i ty sam otrzymujesz taki telefon, czujesz dokładnie to samo, co wszyscy inni” – powiedział Howard.

Howard powiedział, że co najmniej 13 strzałów zostało oddanych w stronę samochodu. Dziewczyna ofiary także została postrzelona w ramię. Chłopcu znajdującemu się na tylnym siedzeniu nic się nie stało.

Sean Howard prosi opinię publiczną o pomoc w znalezieniu zabójcy, który zamordował jego siostrzeńca. Każdy, kto może posiadać informacje na temat strzelaniny, powinien skontaktować się z policją. 

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location