----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

15-letnia uczennica zginęła w drodze do szkoły w poniedziałek rano w miejscowości Chicago Ridge. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Urzędnicy zidentyfikowali ofiarę jako Amirę Nairat, uczennicę pierwszej klasy szkoły średniej Richards. Amira znajdowała się przecznicę do budynku szkoły, kiedy została śmiertelnie potrącona przez samochód Volkswagen Beetle około godz. 7:45 rano. Do wypadku doszło w rejonie 10700 Central Avenue.

25-letni kierowca został aresztowany. Według policyjnych ustaleń, był on sprawcą jeszcze innych kolizji tego ranka.

Pierwszy wypadek miał miejsce około godz. 7:35 rano w miejscowości Oak Lawn, kiedy samochód Beetle wjechał w tył pojazdu, który zatrzymał się w korku w rejonie 95th Street i Central Avenue. Następnie ten sam pojazd otarł się o bok innego samochodu w pobliżu 97th Street i Central, po czym spowodował śmiertelny wypadek w Chicago Ridge.

Policjanci poszukujący podejrzanego samochodu byli świadkiem śmiertelnego wypadku. Jeden z oficerów został z ofiarą, drugi podążył za sprawcą i zatrzymał kierowcę.

15-latka została przewieziona do Advocate Christ Medical Center, gdzie później zmarła.

„Amira była cichą, ale życzliwą uczennicą” – powiedział w oświadczeniu dyrektor szkoły, Mike Jacobson. „Była poświęcona nauce i pomaganiu innym. Chociaż była dopiero uczennicą pierwszej klasy, nauczyciele cały dzień wspominali jej osiągnięcia i wartości, jakie wniosła do naszej szkoły. Cała społeczność Bulldog głęboko odczuje tę stratę”.

Uczniowie liceum Ricahrds byli wstrząśnięci sytuacją. W poniedziałek szkoła zapewniła uczniom pomoc ze strony doradców, którzy będą dostępni na miejscu w ciągu kolejnych kilku dni.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location