----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Śmierć 12-letniej dziewczynki, uwięzionej pod śniegiem, została uznana za nieszczęśliwy wypadek przez biuro lekarskie powiatu Cook.

Sekcja zwłok Esther Jung pochodzącej z Elk Grove Village, została przeprowadzona w poniedziałek i wykazała, że dziewczynka zmarła z powodu asfiksji, czyli niedoboru tlenu i hipotermii wynikającej z dłuższego uwięzienia w śniegu.

Esther i jej 9-letnia koleżanka bawiły się budując prowizoryczny fort ze śniegu w pobliżu Rothem Church przy 106 E. College Drive, gdy doszło do wypadku. Starsza dziewczynka zmarła około godz. 4:30 po południu w Northwest Community Hospital, a młodsza trafiła do szpitala z powodu hipotermii i pozostaje pod opieką lekarzy. Dziewczynka powinna wrócić do zdrowia.

Nie wiadomo, jak długo dzieci były uwięzione pod śniegiem, nikt nie był świadkiem tego wypadku. Ich rodziny w tym czasie uczestniczyły w niedzielnym nabożeństwie.

Ekspert ds. odśnieżania powiedział, że tego rodzaju wypadki są prawie niespotykane, ale to powinno to stanowić ostrzeżenie dla rodziców, aby porozmawiać z dziećmi na temat zagrożeń związanych z robieniem tuneli w dużych stosach śniegu.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location