----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Co najmniej dwie osoby zmarły, a 9 odniosło obrażenia w strzelaninach, które miały miejsce między godziną 8 rano a 6 wieczorem w środę - podaje policja.

Ostatnia zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Logan Square ok. godz. 6 wieczorem. 25-letni mężczyzna, postrzelony w głowę i szyję, zmarł w szpitalu Strogera, a 22-letni, z ranami ręki, pleców i barków, jest w stanie stabilnym. Obaj mężczyźni znajdowali się w samochodzie, kiedy ktoś poruszający się pieszo otworzył do nich ogień i uciekł.

Druga ofiara śmiertelna, 22-letni mężczyzna został postrzelony ok. godz. 5:10 pm w okolicy 1700 West 46th Str.

42-letni mężczyzna został pozostawiony w stanie krytycznym w dzielnicy South Austin po tym, jak został postrzelony ok. godz. 5:40 pm, kiedy prowadził samochód, w wyniku czego jego pojazd rozbił się na rogu Ferdinand Avenue.

19-latek został ranny w sąsiedztwie West Englewood ok. 5:20 pm. Został zabrany do szpitala Holy Cross z raną postrzałową nogi, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

30-letni mężczyzna został postrzelony w West Garfield Park o godz. 5:05 wieczorem. Z raną postrzałową ramienia został przewieziony do szpitala Strogera. Wdał się w kłótnię, w wyniku której doszło do postrzelenia.

O godz. 3:50 pm 34-letni mężczyzna został postrzelony w lewe kolano i przewieziony do Mount Sinai Hospital w stabilnym stanie. Policja twierdzi, że mógł zostać postrzelony podczas napadu związanego z narkotykami.

22-latek postrzelony przy 5400 West Ohio Street w dzielnicy South Austin o godz. 12:45 pm z ranami postrzałowymi rąk i pośladków trafił w stanie stabilnym do szpitala Strogera. Powiedział policji, że usłyszał strzały i poczuł ból.

17-letni chłopak został postrzelony przy 4100 West Madison Str. o godz. 9:45 rano. W dobrym stanie trafił do szpitala Mount Sinai. Policja nie jest pewna okoliczności tego zdarzenia.

26-letni mężczyzna został postrzelony w obie nogi na zachodniej stronie miasta przy 400 N. Laramie Ave. ok. godz. 9 am i zawieziony do West Suburban Medical Center w Oak Park. Ofiara nie chce rozmawiać z policją. Niedaleko został postrzelony inny mężczyzna i również przewieziony do tego samego szpitala.

W dzielnicy West Englewood ok. godz. 8:10 rano ktoś postrzelił 20-latka w brzuch. Został przewieziony do Advocate Christ Medical Center w Oak Lawn, gdzie ustabilizowano jego stan. Ranny powiedział policji, że w pewnym momencie usłyszał strzały i poczuł ból.

Monitor 

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location

----- Reklama -----

Ważne i ciekawe tematy

----- Reklama -----