----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Nagroda w wysokości $11,000 oferowana jest za informacje, które doprowadzą do aresztowania kierowcy, który śmiertelnie potrącił 86-letniego Leonida Belogura w Morton Grove na północnych przedmieściach.

Do wypadku doszło 4 stycznia o godz. 5.00 po południu. Leonid Belogur został uderzony przez samochód, kiedy przechodził przez Shermer Road i Greenwood Street w Morton Grove - podał koroner powiat Cook. Kierowca nie zatrzymał się i zbiegł z miejsca wypadku.

Policja poinformowała, że dysponuje pewnymi dowodami, zabezpieczono szkło z auta. FBI przeanalizowało już nagranie wideo z wypadku.

“Na tym etapie sprawy zależy nam na tym, by dotrzeć do świadków lub osób, które mogą nam przekazać informacje lub nagrania wideo w sprawie tego tragicznego wypadku” - poinformowała policja.

Rodzina twierdzi, że 86-latek nie wtargnął nagle na drogę i poruszał się spokojnie. Zaoferowała nagrodę w wysokości $10,000, a powiatowa komisja zwalczania przestępczości kryminalnej (Cook County Crime Stoppers) dodatkowy $1,000 za informacje, które doprowadzą do aresztowania sprawcy.

Można je przekazywać także anonimowo pod numerem Cook County Crime Stoppers 1 (800) 535-7867.

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location